Auhinnad

WMA WebAwards

Mis saaks olla parem tunnustus kui auhindu võita suurepärase töö eest? WSI-d on pärjatud 75 WMA WebAwards’i auhinnaga aastast 2007. Web Marketing Association (WMA) on üks juhtivatest veebidisaini ja arendusega seotud organisatsioonidest, mis tunnustab silmapaistvaid töid WebAwards auhindadega. Žüriisse kuulub üle saja valdkonna parima eksperdi üle maailma.

WMA MobileWebAward

Web Marketing Association on alates 2012. aastast korraldanud ka eraldi võistlust parimate mobiilsete kodulehtede ja mobiilirakenduste väljaselgitamiseks. Iga esitatud tööd hinnatakse erinevates kategooriates: disain, innovatsioon, tehnoloogia, interaktiivsus, mõjusus, sisu ja selle edastamise viis ning kasutajasõbralikkus. WSI osales konkursil esimest korda 2015. aastal ning võitis kokku 4 auhinda. Neljast auhinnast kaks tuli Eestisse.

Oleme võidetud auhindade üle väga rõõmsad. Täname kliente meeldiva koostöö eest ja oma meeskonda suurepärase tulemuse eest!

Võidetud auhinnad veebiarenduses

2017 – BEST OF INDUSTRY

Aastal 2017 võitsime WMA WebAwards konkursil biotehnoloogia valdkonna parima veebilehe tiitli Myotoni kodulehega. Myoton on unikaalne seade lihaste seisundi mõõtmiseks.

„Tipptasemel koduleht annab tootest võimalikult objektiivse ülevaate ja on aus. See pakub sihtgrupile olulist infot lihtsalt ja arusaadavalt. Meie veeb paistab silma läbimõeldusega ja usun, et see pälvis ka konkursi žürii tähelepanu,“ kommenteeris auhinna võitu Aleko Peipsi Myotonist.

2015 – STANDARD OF EXCELLENCE

Aastal 2015 võitsime  „Standard of Excellence” auhinna kodude ehitamise kategoorias elu- ja puhkemajade tootja Merwood kodulehega.

2015 – BEST OF SHOW MOBILE WEBSITE, BEST FAMILY MOBILE WEBSITE

Aastal 2015 võitsime kaks auhinda mobiiliveebide konkursilt Lastejaama kodulehega: „Best of Show Mobile Website” ja „Best Family Mobile Website”.

„Kuna pooled meie külastajatest kasutavad lehte vaadates just nutiseadmeid, siis on kohanduv veebileht ainuõige valik, et lapsed saaksid mänge mängida ja saateid vaadata mugavalt nii lauaarvutit kui ka mobiiltelefoni kasutades. Ja kuigi meie avapeost on möödas vaid viis kuud, on äärmiselt rõõmustav näha, et veebilehe kasutajasõbralikkust ja ilu hindavad nii kodumaised kui ka rahvusvahelised eksperdid,” kommenteeris auhindade võitmist Lastejaama vastutav toimetaja Liis Mehine.

2015 – ADC Estonia

Lastejaama tunnustati ka Eesti veebidisaini konkursil „ADC Estonia 2015” veebirakenduste kategoorias „Special mention” auhinnaga.

2014 – OUTSTANDING WEBSITE

Aastal 2014 võitsime Outstanding Website” auhinna puitmajade tootja Estnor kodulehega.

2011 – STANDARD OF EXCELLENCE

Aastal 2011 võitsime „Standard of Excellence” auhinna TallinnHotels kodulehega silmapaistvaima saavutuse eest veebiarenduses hotellide ja majutusasutuste kategoorias.

„Usun, et meie töötajate ning suurepärase kodulehtede valmistaja WSI koostööl valminud veebileht on iga ettevõtte unistus,“ kommenteeris saavutatud tunnustust TallinnHotelsi müügi- ja turudusdirektor Alver Pupart.

WSI People‘s Choice of Awards

WSI People‘s Choice of Awards konkursil hindavad töid WSI konsultandid üle maailma. 2016. aastal sai meie agentuur esikoha Lastejaama veebilehega ning lisaks jõudsid finaali ka ettevõtte FS Teenused digimeedia kampaaniad ning Malmerk Klaasiumi koduleht.

 JVS „Leaders in Employment” 2015

2015. aasta auhind „Leader that Best Supports Youth” kuulub WSI-le, maailma suurimale digiturunduse konsultantide võrgule. Auhinna väljaandja JVS Toronto tegutseb aastast 1947, pakkudes karjääri-, värbamis-, haridus- ja erialase hindamise teenuseid.
WSI tunnistati organisatsiooniks, mis toetab noori töötajaid mõnusa töökeskkonna, mentorluse, võrgustiku, ulatuslike sisekoolituste ja professionaalse arengu esiletõstmise kaudu.

Soovid luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7? Võta meiega ühendust lehe allosas!

©2017 WWW Marketing OÜ

WSI Online on nüüd digile spetsialiseerunud reklaamiagentuur IMPACT 80/20.
Vaata IMPACT8020.com