Videokoolitus: 60 praktilist nõuannet digiturundusest

28.11.2017 / Karolin Kondrat

2017. aasta märtsis jagasime „Digital Minds” koolitusel juhtidele ja turundusjuhtidele palju praktilisi nõuandeid, kuidas digiturunduse abil tõsta ettevõtte käivet, müüki ja kliendirahulolu. Meie oma spetsialistid WSI-st rääkisid olulistest teemadest nagu digistrateegia, kasutajasõbralik koduleht, digimeedia, SEO ja turunduse automatiseerimine.

Tasuta digiturunduse videokoolitus

Tagasisidest ilmnes, et osalejatele meeldis koolitus väga ning ettekandeid ja esinejaid hinnati kõrgelt. Et saaksid samuti sellest edukast koolitusest osa, oleme selle kokku pannud viienädalaseks videokoolituseks, mis on tasuta kättesaadav kõigile huvilistele.

Miks tasub viienädalasele videokoolitusele registreerida?

  1. Saad selge ülevaate mitmetest olulistest digiturunduse teemadest nagu digistrateegia, veebileht, digimeedia, SEO ja turunduse automatiseerimine.
  2. Jagame praktilisi juhiseid, kuidas digiturundus oma ettevõtte jaoks tööle panna.
  3. Saad õpituid teadmisi koheselt rakendama asuda.
  4. Koolitajateks on oma valdkonna spetsialistid, kes töötavad igapäevaselt digiturunduse valdkonnas.

Videokoolitus sisaldab endast viite huvitavat ettekannet, milles 4 spetsialisti jagavad 60 kasulikku nõuannet:

Kuidas videokoolitust saada?

Videokoolitusele saad lihtsalt ja kiirelt registreeruda siin. Kuna soovime, et videokoolitusel osalejad saaksid igasse teemasse rahulikult süveneda, oleme koolituse jaganud viieks. See tähendab seda, et saadame igal nädalal videokoolitusele registreerunutele välja koolituse ühe osa ja nii viis nädalat järjest.

REGISTREERI KOOLITUSELE

Turundussaade IMPACT 80/20!

IMPACT 80/20 saadet külastas meie esikulturist Ott Kiivikas. Loe saatest kokkuvõtet, et teada saada, kas tema edu taga on õnn või teadlik tegutsemine! Samuti jagas Ott saates mitmeid soovitusi nii ettevõtjatele, sportlastele kui kiire eluviisiga inimestele.

LOE SAATEST KOKKUVÕTET!

©2017 WWW Marketing OÜ