TÖÖKUULUTUS: Turundusanalüütik

01.11.2017 / Kristjan Raude

Kasvame kiiresti ja me vajame just Sind – Turundusanalüütik. Kui Sul on vähemalt kaks aastat turundus- ja/või andmeanalüütika kogemust ning Google Analytics on Sinu igapäevane tööriist, siis loe edasi. Just Sina võid olla õige kandidaat meie tiimi!

Sinu tööülesanded

Eeldame, et sul on undhäiriv huvi digimaailma andmete vastu ja suudad selles maailmas orienteeruda, et töötada välja ja pakkuda agentuuri kliendile parimaid lahendusi. Turundusanalüütikuna töötad igapäevaselt meie klientide erinevate kanalite (koduleht, sotsiaalmeedia, digimeedia, kontaktibaas jne) turundusandmetega  kogud neid kokku, analüüsid ja teed järeldusi. Ootame, et viid meie turundus- ja andmeanalüütika suuna uuele tasemele.

Teadmised uuest andmekaitseseadusest (GDPR) ja erinevatest veebitehnoloogiatest tulevad ainult kasuks.

Kandideerimisel palun esita oma palgasoov ja vasta küsimusele „Milliseid tarkvarasid kasutad digimaailma andmete analüüsimiseks?”. Kandideerimisel on konfidentsiaalsus garanteeritud.

SOOVIN KANDIDEERIDA

Vaata töökuulutust ka cv.ee keskkonnas.

Miks on hea meie juures töötada?

On mitmeid põhjuseid, miks tasub meiega liituda. Siin on 10 parimat:

  1. Laseme sul otsustada ja vastutada;
  2. Pakume erialast täiendõpet ja koolitusi, toetame arengut 100%;
  3. Toetame su soovi karjääri teha;
  4. Paljud meie tiimist on välja toonud, et meil on väga kokkuhoidev kollektiiv;
  5. Maksame head põhipalka ja motiveerivaid boonuseid;
  6. Tiheda töö kõrval, korraldame ka toredaid ühisüritusi (kaks viimast: käisime kaatriga merel ja võtsime ette hoogsa seikluse metsas);
  7. Otsime tulevikutegijaid, mitte lihtsalt kohatäidet;
  8. WSI on Eesti juhtivaid digiturunduse terviklahendusi pakkuv agentuur;
  9. Rahvusvaheline kogemus ja ligipääs enam kui 1000 kontori teadmistele rohkem kui 80 riigis;
  10. Meie kodune kontor asub uhiuues hoones ja on Tallinna kesklinnast vaid mõneminutilise sõidu kaugusel, samas on seal piisavalt rahulik, et soodustada kvaliteetse töö tegemist.

Ja muidugi kõige tähtsam – saad eduka katseaja lõpetamise puhul endale omanimelise tassi! 🙂

Kes oleme meie?

wsi-meeskondWSI Online on kiirelt kasvav ja arenev digiturunduse agentuur. Kuulume agentuuride võrgustikku “WSI”, mis on esindatud 80 riigist 1000 kontoriga aastast 1995. 

Oleme küll väike (17 inimest), aga ambitsioonikas tiim. Eestis oleme viimase 9 aastaga saanud üheks juhtivamaks digiagentuuriks, kuid pikem visioon on saada tunnustatud ülemaailmseks tegijaks. See teekond saab olema väga põnev, pakkudes eneseteostuse võimalust kõikidele, kes seda tõeliselt soovivad.

Oma teenuste osutamisel peame kõige olulisemaks tulemust, mis peab olema win-win-win olukord. Panustame valdkonna parimate tegijate otsimisse, arendamisse ja hoidmisesse, sest teame, et suurepärane meeskond on meie edu aluseks. Klientidega on meil vedanud ja tööd on väga huvitavad. Rutiin puudub, motivatsioon on laes.

Meiega hiljuti liitunud Tõnis: „WSI-s töötades on iga päev olnud erinev. Kuigi töömaht on suur, siis rutiinitunnet ei teki, kuna mind ümbritsevad nii toredad kolleegid. Kõik uued kui ka vanad projektid on omanäolised ning arendavad igapäevaselt edasi minu oskusi. Tipptasemel teadmisi leidub igas kontorinurgas, mis käib käsikäes koostööaldis kolleegidega, kes sind kunagi hätta ei jäta!”

PS! Oleme ülimalt tänulikud, kui jagad seda uudist ja tööpakkumist ka oma sõprade ning tuttavatega! Aitäh! 🙂

Turundussaade IMPACT 80/20!

IMPACT 80/20 saadet külastas meie esikulturist Ott Kiivikas. Loe saatest kokkuvõtet, et teada saada, kas tema edu taga on õnn või teadlik tegutsemine! Samuti jagas Ott saates mitmeid soovitusi nii ettevõtjatele, sportlastele kui kiire eluviisiga inimestele.

LOE SAATEST KOKKUVÕTET!

©2017 WWW Marketing OÜ