Veebilahendused

Kodulehe tegemineTänapäeva äritingimustes vajab peaaegu iga ettevõte edu saavutamiseks veebilahendust. Kuid nagu ei tööta äri ilma juhtimiseta, ei piisa ka heast kodulehest üksinda. Sul on vaja tulemustele orienteeritud veebilehte, mis suunab külastajaid soovitud tegevusi sooritama.

Loo positiivne esmamulje

Tõenäoliselt hoolitsed klienti kontorisse kutsudes selle eest, et kontor või esindus kena välja näeks. Sama tuleb silmas pidada ka kodulehe tegemisel. Ettevõtte veebileht tutvustab su firmat, müüb su tooteid ja teenuseid, teenindab kliente ja annab edasi äri väärtuseid – seda kõike 24/7. Esmamulje saad oma veebilehega jätta ainult ühe korra. On oluline luua veebileht, mis tervitab kliente positiivse, ilusa ja usaldusväärse esmamuljega – ning seejuures aitab su ettevõtte eesmärke täita.

Funktsionaalsus, kasutajasõbralikkus ja eesmärgipärasus

Kui sinu veebileht ei paku külastajale seda, mida ta ootab ja soovib, on tal sealt lahkuda imelihtne. Seejuures on olulised nii veebilehe kiirus, funktsionaalsus, kasutajasõbralikkus, tekstid-pildid kui ka mitmed muud tegurid. Näiteks suundub 75% külastajatest konkurendi saidile, kui ettevõtte veebileht avaneb aeglaselt. Üle 50% veebilehele sattunud inimestest lahkub, kui neile ei meeldi selle disain. Ja kui leht ei kohandu ekraani suurusega, hülgab mobiiliga veebilehe külastaja selle lausa 5x tõenäolisemalt. Selleks, et sa ei kaotaks potentsiaalset klienti konkurendile, tuleb veebilehe tegemisel läbi mõelda iga detail.Skaleeruv veebileht

Hea veebileht:

Veebilehe valmimise protsess ja järelhooldus

Eduka veebilehe tegemisele loob aluse avatud koostöö, andmete analüüs ja hea planeerimine. Kodulehe valmimine jaguneb järgmisteks etappideks:

Disain, kodulehed, e-poed ja maandumislehed

Kas sinu ettevõte vajab kodulehte, e-poodi või hoopis maandumislehte (kampaanialehte)? Aitame sul valida ja teostada sobivaima lahenduse. Anname loodud veebilehtedele 6-kuulise garantii ning soovi korral saad tellida meilt ka igakuise veebilehelehe halduse. Meil on kogemused järgmistes valdkondades:Analüütika

WSI veebilahendused aitavad sul tulemusi saavutada

WSI veebilahendused on läbimõeldud, turvalised ja disainitud parimate äritulemuste saavutamiseks. Me näeme kodulehte tervikuna, kus hea disain, kasutajamugavus, müügitunnel ja turundus on võrdselt olulised. Meie ülesanne on luua su ettevõttest parim esmamulje ja anda veebile hea kasutajamugavus, mis tooks kliendid lehele tagasi ja muudaks külastajad püsiklientideks. Kõike seda silmas pidades on WSI-l õnnestunud võita üle 55 auhinna rahvusvahelistest veebilehtedele konkurssidelt.

Kui soovid üle vaadata ettevõtte praeguse olukorra ja rääkida sellest, kuidas professionaalne veebilahendus su äril internetis kasvada aitaks, jäta oma kontaktandmed lehe allosas.

©2017 WWW Marketing OÜ

WSI Online on nüüd digile spetsialiseerunud reklaamiagentuur IMPACT 80/20.
Vaata IMPACT8020.com