Digimeedia & Google AdWordsi otsingureklaamid

Google'i otsingDigimeedia on kiireim ja kohati ka kõige efektiivseim viis jõuda oma sõnumiga täpse sihtrühmani. Võrreldes tavameediaga on suureks eeliseks võimalus tulemusi täpselt mõõta ja kampaaniaid vastavalt sellele optimeerida. Paljud ettevõtted on avastanud, et meediaeelarve digikanalitesse suunamine täidab nende soovid ja vajadused täielikult ning toob ka parimaid tulemusi. Meie meediajuhtide ülesanne on lähtuvalt paika pandud eesmärkidest välja valida parimad kanalid ja vastavalt kokkulepitud näitajatele neid oskuslikult juhtida. Oleme kindel meediapartner ja leiame parimad viisid sinu ettevõtte meediaeelarve kasutamiseks.

Milleks kasutada digimeediat ja otsingureklaame?

Kuidas saavutada parimad tulemused digikanalites?

Paljud ettevõtted on kuulnud ja ehk ka katsetanud Google AdWordsi otsingureklaame, Facebooki bännerreklaame ning ehk ka mõne videoreklaami YouTube’i jaoks teinud. Tihtipeale pole saadud aga soovitud tulemusi. Miks? Tavaliselt on põhjus puudulikus ettevalmistuses ning pea olematus kampaania manageerimises. Samuti jäävad teadmatusest või oskamatusest paika panemata ning seadistamata mõõdikud tulemuste täpseks hindamiseks ja nende põhjal kampaania optimeerimiseks. Mida teeme teisiti?

  1. Paneme paika eesmärgid, mida soovid digimeediaga saavutada.
  2. Vastavalt strateegiale valime kanalid ja eelarvestame.
  3. Seadistame tracking’ud ja optimeerime konversioonidele, et tulemusi täpselt mõõta.
  4. Kasutame tehnoloogiaid, mis võimaldavad automaatset panustamist ja ka väga suurte kampaaniate tulemuslikku haldamist.
  5. A/B testime kampaaniaid ja maandumislehti.
  6. Manageerime kampaaniaid teadlikult ja regulaarselt. Parimate tulemuste saamiseks otsime pidevalt kitsaskohti, seame hüpoteese ja katsetame, et leida efektiivsemaid lahendusi.

Planeerime ja juhime järgmisi kanaleid:

Oleme hallanud üle miljoni euro reklaamiraha

Hea ja tulutoova kampaania seadistamine ning manageerimine võtab tavaliselt mitte ainult kaua aega, vaid ka palju juba kogutud teadmisi. Digireklaami maastik muutub väga kiirelt ning vajalike teadmiste ja kogemusteta reklaamides võib tulemuseks olla vaid raha kaotamine.

Meie meeskond on erinevaid digimeedia kampaaniaid manageerinud aastast 2008, sealjuures hallanud üle miljoni euro väärtuses reklaamiraha. Loome strateegiad, mis töötavad ettevõtete kasuks 24/7 ja muudavad digimeediasse suunatud raha kasumlikuks investeeringuks. Jäta oma kontaktandmed lehe allosas, saame kokku ja arutame läbi, kas saame ka sulle kasulikud olla.

©2017 WWW Marketing OÜ

WSI Online on nüüd digile spetsialiseerunud reklaamiagentuur IMPACT 80/20.
Vaata IMPACT8020.com