80/20 digiturundus strateegiast praktikani

30.01.2018 / Karolin Kondrat

28. märtsil toimub juba kolmandat korda palju positiivset tagasisidet saanud digiturunduse konverents „Digital Minds”. Konverentsipäeval keskendub WSI meeskond kõige olulisematele digiturunduse teemadele ja jagab hulgaliselt praktilisi soovitusi. Kuid kõigest lähemalt juba allpool.

Mis päeva jooksul toimub?

Meilt on küsitud, et tooksime rohkem praktilisi näiteid elust enesest. Võtsime neid soovitusi kuulda ja oleme konverentsipäeva disaininud nii, et jagame oma ettekannetes ühe ettevõtte rebrändingu lugu. Konverentsi läbivaks teemaks on 80/20 digiturundus strateegiast praktikani, mis tähendab seda, et keskendume just neile 20% digiturunduse võtetest, mis toovad 80% tulemustest. Kuna praktika ei tööta ilma strateegiata, siis alustamegi strateegiast ja seejärel asume seda reaalsete näidetega ellu viima.

Konverentsipäeval jagavad oma teadmisi 10 digiturunduse fanaatikut. Päeva oleme laias laastus jaganud nelja ossa – strategy, web, traffic ja leads & sales. Nii saad ülevaate digiturunduse tervikust ja mõelda, milliseid võtteid enda ettevõtte peal võiks katsetada.

Loomulikult ei puudu sellest päevast värskendavad energiapausid, mida sponsoreerivad veebimajutus.ee ja Stillabunt, ja kosutav lõuna restoranis Merineitsi. Päeva lõpetame networking üritusega, kus saad teiste osalejatega muljetada ja uusi tutvusi luua.

Konverents toimub taas Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses (Viru väljak 4, II korrus).

„Digital Mindsi” esinejad ja teemad

Digital Minds 2018 digiturunduse konverents digital-minds-kristjan Digital Minds 2018 digiturunduse konverentsStrategy

Web

Traffic

Leads & sales

Täpsem ajakava ja koolitusele registreerimine digiturunduse koolituse infolehel.

KOOLITUSE AJAKAVA

Tagasiside eelmise aasta üritusele

Meil on alati suur rõõm näha, et digiturunduse huvilisi nii palju on. Kuna meie eesmärgiks on korraldada üritus, mis kuulajatele väärtust pakub, siis hindame väga osalejate tagasidet. Mõned muljed eelmise aasta osalejatelt:

Piletimüük on avatud!

Kuni 31. jaanuarini on võimalik konverentsi pilet soetada hinnaga 140€+km (168€). Veebruarist on piletihinnaks juba 160€+km (192€). Kiirusta, sest veel jõuad osta pileti odavamalt! Kuna pileteid on piiratud koguses ja eelmistel aastatel oleme need väga kiiresti välja müünud, siis soovitame ennast kohe kirja panna. Usume, et konverentsilt saadav väärtus ületab hinna mitmekordselt.

Uuri konverentsi kohta lähemalt ja osta pilet siit.

LISAINFO JA PILETID

Turundussaade IMPACT 80/20!

IMPACT 80/20 saadet külastas meie esikulturist Ott Kiivikas. Loe saatest kokkuvõtet, et teada saada, kas tema edu taga on õnn või teadlik tegutsemine! Samuti jagas Ott saates mitmeid soovitusi nii ettevõtjatele, sportlastele kui kiire eluviisiga inimestele.

LOE SAATEST KOKKUVÕTET!

©2017 WWW Marketing OÜ

WSI Online on nüüd digile spetsialiseerunud reklaamiagentuur IMPACT 80/20.
Vaata IMPACT8020.com