Sotsiaalne vastutus WSI-s

Me hoolime

Sotsiaalne vastutus WSI-sWSI Online on Eesti turul tegutsenud alates aastast 2008. Selle ajaga oleme kasvanud üheks juhtivamaks digiturunduse agentuuriks kohalikul maastikul.

Meid on aidanud WSI ülemaailmne konsultantide võrgustik ja meie hea meeskond, kes on loonud kvaliteetseid kodulehti ning digiturunduse lahendusi, millega toonud häid tulemusi meie klientidele.

Üheskoos jagame me arusaama, et kui Sa annad, saad ka tagasi. Selleks oleme pühendanud oma hoole ka nõrgematele toetades erinevaid fonde, organisatsioone ja asutusi.

Kilimanjaro vallutamine

WSI koos World Visioni´ga võttis ette väljakutset pakkuva teekonna. Nimelt oli grupp inimesi valmis Kilimanjaro otsa ronima, et tõsta meie kõigi teadlikkust laste vaesusest ja orjastamisest. Kui Dan Monaghan (WSI kaasasutaja) uuest ideest kuulis, haaras ta kohe kinni võimalusest sel viisil probleemi teadvustamisele kaasa aidata. Dan koos World Visioni meeskonnaga, samuti mitu kuulsust, seadsid eesmärgiks vallutada Kilimanjaro ajavahemikus 16.-24. juuni ning koguda sel kombel 150 000 dollarit võitlemiseks laste vaesusega.

Loe täpsemalt meie blogist.

Make Child Poverty History

Make Child Poverty History (MCPH) on heategevuslik programm, mis on asutatud WSI liikmete poolt. Tegu on globaalse organisatsiooniga, mille eesmärk on ühendada ettevõtete jõud ja võidelda laste vaesuse vastu. Eelkõige toetavad MCPH-d organisatsioonid, kes suudavad kõige pakkuda kehakinnitust, haridust ja tervishoidu, kuid ka teised organisatsioonid, kes saavad pakkuda finantstoetust.

WSI toetab MCHP organisatsiooni läbi oma konsultantide üle maailma ja meie eesmärk on üks – teha laste vaesusest ajalugu – üks laps, üks küla korraga.

Tallinna Loomaaed

Hiljuti külastasime WSI tiimiga Tallinna Loomaaeda, kus oleme juba kolmandat aastat pintšetamariin Ron’i vaderiks ehk täidame loomakese aastase toidulaua. Pintšetamariinid on aktiivsed pungiliku välimusega ahvid, keda iseloomustab tarkus, kavalus, kokkuhoid ja nad suudavad sooritada keerulisi trikke. Nimi Ron tuleb endise WSI presidendi Ron McArthur nimest.

Loomade varjupaik

2013 aasta novembris täitus meil 7000 fänni Facebook’is. Tänutäheks oma fännidele külastasime Loomade Hoiupaika ja viisime uut kodu ootavatele loomadele kvaliteetset koera-ja kassitoitu. Varjupaigas olevad loomad on sageli üle elanud trauma, mistõttu vajavad hella hoolt ja turvalist keskkonda. Hoiupaiga loomad on tänulikud iga pai ja jalutuskäigu eest.

Kiwanise Dolly nukud

Iga aasta korraldab Kiwanise heategevuslik organisatsioon Dolly nukkude meisterdamise ürituse. 2012 aasta lõpus lõi projektis kaasa ka WSI Online, aidates levitada sõna ja meisterdades tiimiga vingeid nukke. Koos vabatahtlikega, keda oli kokku tulnud üle 70, sai valmistatud rohkem kui 360 nukku.

Nukud annetatakse Tallinna Lastehaiglale, kus nende uueks omanikuks saavad haiglasse sattunud lapsed. Nukkude eesmärk on luua võõrasse keskkonda sattunud lastes turvatunnet. Nuku peal näitavad arstid lapsele tehtavaid protseduure, mis aitab hirmust üle saada ja olukorraga paremini kohaneda. Lapsed saavad nukud endale, mis annab võimaluse haiglas vaba aega sisustada, selleks oma uutele sõpradele nägude joonistamisega.

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond

WSI Online korraldas Facebook’is kampaania, mille raames kogus Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondile vanas rahas ligi 6000 krooni vastsündinute elustuslaua ostmiseks.  Kampaania käigus andsid oma panuse kõik WSI Online Facebook’i fännilehega liitunud.

Pille Lille Muusikute Toetusfond

Pille Lille Muusikute Toetusfondi eesmärk on toetada andekaid Eesti muusikuid professionaalsete oskuste arendamisel. Asutajad otsustasid anda Toetusfondile ooperilaulja Pille Lille nime – Pille Lill on kunstnik, kes on hästi tuntud nii Eestis kui ka kaugel väljaspool.

WSI Online toetas noori Eesti tipp-muusikuid aidates kaasa PLMF brändi ja kuvandi loomisele ning turundades PLMF festivale ja kontsertsarju. Lisaks valmis fondil WSI online poolt uus koduleht.

Miks me seda teeme?

Sotsiaalne vastutus on võimalus anda ühiskonnale midagi tagasi ja tänada oma edu eest. WSI globaalne võrgustik soodustab  koos tegutsemist ning on motivatsiooniks arendada heategevust. Iga väike heategu on oluline ja muudab kellegi elu. Ettevõttena saame sõna kosta nende eest, kes ise oma häält kuuldavaks ei suuda teha. Lisaks südamerahule annab sotsiaalne vastutus meile tagasi positiivse vastukaja meie fännidelt ja klientidelt, kes jagavad meile tuge samas suunas jätkamiseks. Täname teid kõiki!

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.