Kliendid räägivad

„Tegemist on fookuse suunamisega. Tulemused iseloomustavad hästi olukorda, kus järjepidev ning keskendunud tegutsemine annab soovitud tulemused. Palju katsetamisi ja energia panustamist omavahelise koostöö käima saamiseks, aga pikemat perspektiivi arvestades möödapääsmatu valik. Tehtud tööd annavad usku ja lootust, et tulevikul on veel palju pakkuda. Kindlasti ei ole selliste tulemuste saavutamine võimalik ainult oma jõududega ning vajalik on kaasata spetsialiste, kes oskavad õigetele nuppudele vajutada.”

„Uue e-poe loomise plaane tehes oli meile suurimaks väljakutseks leida koostööpartner, kes suudaks pakkuda n-ö täislahendust, st kodulehe loomisest selle jätkusuutliku promomiseni. Varasemad kogemused antud valdkonnas on näidanud, et vaid madalaima hinna järgi partneri otsimine ei ole pikas perspektiivis kuidagi mõistlik.

WSI-ga on pea 1,5 aastat kestnud koostöö sujunud hästi. Loomulikult ei suju ükski mahukam projekt tõrgeteta, kuid suhtlus WSI-ga on olnud avatud ja aus ning probleemile reageerimine ja lahenduse leidmine on olnud kiire – nii oleme saanud üle kõigist takistustest. WSI on meie hinnangul kindlasti üks oma valdkonna tipptegijatest, keda julgeme rahuliku meelga ka kõigile oma partneritele soovitada. Tänud meeldiva koostöö eest ja jätkame samas vaimus!”

„Oleme WSI teenust kasutanud varsti juba aasta ja oleme teenusega väga rahul. Algul küll kahtlesime pakutavate teenuste efektiivuses, kuid nüüdseks on tulemused näha – nii päringute kui ka kodulehe külastuste arv on mitmekordistunud!

Samuti hindame WSI paindlikkust ja koostöövalmidust!”

„Järjekordne hea kogemus WSIga, kus tegime taas huvitava veebikampaania koos toreda videoga. WSI meeskond on ajakohane ja professionaalne, tähtajad on täitmiseks. Meeldib paindlikkus, vastutulek ja kiire reageerimine. Peamiselt suhtlesime e-maili teel ning vestlused olid alati põhjalikud. Videomeeskond on ülisõbralik ja töökas,  teeme nendega kindlasti veel koostööd.”

„Kalev Spa ja WSI koostööst saab peagi aasta ning teenusettevõttena hindame WSI tööd ning töötajaid väga professionaalseteks. Kindlasti julgeme seda firmat ka teistele oma koostööpartneritele soovitada.

WSI puhul hindame eelkõige eeltööd ehk teadlikkust, mida Kalev Spal pakkuda on – kõik valdkonnad olid õigesti tabatud.  Kuna Kalev Spa korraldas uue kodulehe tegemiseks konkursi, milles osalesid mitmed mainekad firmad, siis on võrdlusmomendid täiesti olemas. WSI esines kliendisõbralikuna, väga teadlikuna  ning toetavana.

Kodulehe valmimisprotsessi hindame samuti positiivselt. Uus veeb on klientide poolt väga hästi vastu võetud ja loodame, et edaspidine tegevus toob Kalev Spale rohkesti kliente juurde ning edukas koostöö WSIga jätkub pikkadeks aastateks,“

„Alustades uue kodulehe tegemise mõtetega ja tegija otsimisega, siis selgub, et kõik pakuvad midagi, aga terviklikkust on raske kokku saada. Kohtumisel WSI-ga, oli selge, et oleme leidnud ettevõtte, kes suudab meie soovid täita. Professionaalsus, pühendumine  on WSI meeskonna tunnused, mis tagavad ka raskemate projektide eduka tulemuse.“

„WSI üllatas koostööpartnerina hoolivuse ja avatusega. Kuna need on ka Uuskasutuskeskuse väärtused, siis on tugev koostöövundament WSI ja MTÜ Uuskasutuse vahel eelmisel aastal valmis laotud. Kui vundament on tugev, ehitame me kindlale pinnasele.

Eriti oluliseks pean seda, et WSI aitas mõista, et funktsionaalse ja kena kodulehe valmistegemine ei ole kõik,  mida organisatsioon saab brändi tugevdamiseks ja laialdasemaks tutvustamiseks ära teha. Teine koostööaasta WSI-ga on alanud põnevate SEO töödega, mille eesmärgiks on Uuskasutuskeskuse virtuaalse vara kasvatamine ja säilitamine,“

“Esialgu tundus, et oleme pannud nii endale kui partneritele WSIst keerulise ülesande, kuna töö teostamiseks ideest kuni kodulehe avamiseni oli täpselt 2 kuud. Kartused osutusid asjatuks. Juba esimesel kohtumisel saime aru, et selle kodulehe tegemine paneb meil kõigil silmad särama ja ideed lendama.

Igal hetkel oli tunda, et projekti panustatakse kogu hingega. Minu jaoks oli see esmakordne taolise projekti juhtimine, mistõttu olen väga tänulik nendepoolse paindlikkuse, ideede ja kiire reageerimise eest.”

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.