Ettevõttest

WSI korporatsiooni ajalugu

WSI (www.wsiworld.com) on maailma suurim digiagentuuride võrgustik aastast 1995. Ettevõte asutati Kanadas aastaid enne kui Google, Yahoo või Facebook. WSI rahvusvaheline võrgustik on esindatud üle 1000 kontoriga enam kui 80 riigis. See tagab meie kliendile rahvusvahelise kogemuse kohalikul tasandil.

Visioon – “To become recognised as the world’s largest digital marketing network and become a trusted partner to local business everywhere”

 

WSI Online

Turundus on keeratud pea peale. Enam ei kehti vanad reeglid ja uued on veel kirjutamata. Oleme sel keerulisel ajal ambitsioonikate ettevõtete kindel turunduspartner. 20 aasta pikkuste kogumuste baasil loome töötavaid digiturunduse lahendusi, milleks võib olla uus veebileht ja selle külastuste, päringute ja müükide suurendamine.

Meie edu aluseks on suurepärane meeskond, kes iga päev aitab ettevõtetel leida kaasaegsemaid ja tasuvamaid turunduslahendusi.

2 noort hakkajat, Kristjan-Paul Raude ja Armin Tüll, soovisid 2008. aastal pakkuda ambitsioonikatele Eesti ettevõtetele turundusvaldkonnas midagi, mis aitaks neil eristuda konkurentidest. Mitte täna, vaid ka tulevikus. Olgu selleks siis läbimõeldud kodulehe disain ja teostus; selle külastuste, päringute, müükide või kliendi rahulolu suurendamine. Nad uskusid, et turundus ei saa olla järgmised 50 aastat see, mis ta on olnud viimased 50 aastat.

Turundus ja turundamine on viimaste aastatega oluliselt muutunud. Meediakanaleid on juurde tulnud, konkurents inimeste tähelepanu saavutamiseks on märgatavalt suurenenud. Näiteks kui vanasti räägiti kodulehest kui visiitkaardist, siis täna on see üks olulisemaid müügikanaleid paljudele ettevõtetele. Pakkujaid on palju, müüjate jaoks ostjaid alati liiga vähe. Kuidas eristuda ja müüa rohkem, kui tarbija teab võib-olla Sinu ettevõtte toodetest/teenustest rohkem kui Sa ise? Miljoni euro küsimus, kas pole? :)

Tänaseks päevaks oleme  oma meeskonnaga loonud üle 130 tulutoova kodulehe, suurendanud nende külastusi ning toonud üle  50 000 lisapäringu. Alustasime oma tegevust tugeva konsultatsiooni- ja koolitusettevõttena, olles tänaseks koolitanud/konsulteerinud üle 1000 ettevõtte ja enam kui 1500 inimese. Oleme risti-põiki läbi kamminud erinevaid Eesti ettevõtteid ja aru saanud nende murekohtadest. Me teame, mis turul toimub, ja meil on teadmised, mis aitavad paljudel ettevõtetel saavutada oma ärilisi eesmärke.

Missioon –  “Oleme ambitsioonikate ettevõtete kindel turunduspartner, kes mõistab digimaailma kui tervikut. Aitame arendada olemasolevaid ja luua uusi turundus-ja müügikanaleid.”

 

4 põhjust, miks valida WSI Online?

 1. Kogemus – 20 aastat digivaldkonna kogemust
 2. Teadmised – digiturunduse tervikpildi mõistmine ja oskuslik tõlgendamine
 3. Mugavus – parimad terviklahendused ühelt sertifitseeritud partnerilt
 4. Rahvusvahelised kontaktid – ligipääs 1000 agentuuri teadmistele 80 riigis

Meie 7 väärtust

 1. KASV. Tegemised on orienteeritud kasvule ja tulemustele.
 2. INNOVATSIOON. Avatud uutele lahendustele ja võimalustele.
 3. PÜHENDUMUS. Leiame parimad lahendused.
 4. KOMMUNIKATSIOON. Läbipaistev, avatud ja alati kahepoolne.
 5. AMBITSIOON. Õpime, rakendame ja areneme.
 6. VASTUTUS. Õigus otsustada ja julgus vastutada.
 7. MEESKOND. Kõik ühe, üks kõigi eest.

Kirjuta meile oma soovist, miski siin maailmas pole võimatu!

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.