WSI rahvusvaheline digitaalturunduse konverents Pariisis

WSI rahvusvaheline digitaalturunduse konverents Pariisis

WSI rahvusvaheline digitaalturunduse konverents Pariisis

05. aprill 2012, Armin Tüll, WSI uudised

WSI juhtivpartnerid, Armin Tüll ja Kristjan-Paul Raude, osalesid 23-25. märtsil WSI rahvusvahelisel digitaalturunduse konverentsil Pariisis.

Pariis 1Mis konverentsiga tegu?

WSI korraldab 2 korda aastas ülemaailmset digitaalturunduse konverentsi: kevadel Euroopas, sügisel Ameerikas. Seekordne suursündmus leidis aset Prantsusmaal, Pariisis. Kohal oli üle 150 WSI digitaalturunduse konsultandi, WSI juhtkond peakontorist Torontost, mitmed tootekeskused ja WSI partnerid.

Millest seal räägiti?

Pariis 2Konverentsil räägiti digitaalturunduse trendidest ja tulevikust. Peaesinejaks oli maailma tipp digitaalturunduse ekspert Avinash Kaushik (Raamatu “Web Analytics 2.0” autor ja Market Motive kaasasutaja). Ise kutsub ta end Google digitaalturunduse evangelistiks :)

Avinash rääkis digitaalturunduse kõige olulistematest põhimõtetest nii maandumislehtede kui ka analüütika jälgimise osas.  Pole ikka mõtet kulutada suuri summasid Google AdWords reklaami peale, kui su maandumisleht seda ei toeta. Üheks värvikaks tsitaadiks kodulehe bounce rate kohta ütles ta: „ Bounce Rate shows the number of people who came to your site, puked and left“. Kindlasti soovitame lugeda Avinashi populaarset blogi.

Pariis 3

Teiste teemadena võib veel välja tuua: „Orgaanilise otsingu tulevik“, „Klikipõhise reklaami tulevik“, „Konversioon ja müügitunnel“, „Sotsiaalmeedia tulevik“, „Mobiiliturunduse trendid ja fookused“, „Loomingulisus digitaalturunduses“ jms.

Öine Pariis

Pariis 4Teise päeva õhtul oli kavas ühine paadisõit mööda Seine jõge. Toimus ühine õhtusöök ja koos nauditi vaateid Eiffeli tornile, Notre Dame kirikule, Louvre muuseumile ning teistele Pariisi vaatamisväärsustele.

Tasub mainimist, et antud õhtul oli väljas kella 22-e paiku sooja 19 kraadi (Eestis sadas samal ajal lund :). Seega oli vägagi mõnus õhtu kvaliteet seltskonnas!

Järgmine WSI konverents Orlandos

Selle aasta teine WSI digitaalturunduse konverents toimub septembris Ameerikas, Orlandos. Sinna on oodata üle 400 digitaalturunduse eksperdi üle maailma! Jääme ootama põnevusega järgmist üritust ja uusi teadmisi ning personaalseid kontakte.

Vahepeal kindlasti jagame ka Pariisist õpitud uusi teadmisi oma klientide ja sõpradega :)

Google

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.