WSI Online otsib Eesti esimest hübriidturundajat

WSI Online otsib Eesti esimest hübriidturundajat

WSI Online otsib Eesti esimest hübriidturundajat

17. märts 2015, Kristjan-Paul Raude, WSI uudised

Miks hübriidturundaja?

Kuna teistmoodi ei saa enam. Tänapäeva hea turundaja peab olema nn multitalent. Ühes inimeses peab olema esindatud nii loovus (sisuloome, visuaalsus, sotsiaalmeedia, e-maili turundus jne) kui ka analüüsi võime (tulemuste analüüs, projektide juhtimine jne). Illusioone me endale ei loo ja teame, et selliste oskustega kandidaate on väga vähe. Seega hindame eelkõige isikuomadusi ja turundusalast kogemust.

Kui eelnev informatsioon Sind kõnetas, siis vaata allapoole. Seoses ettevõtte arengu ja töökoormuse kasvuga otsime meeskonda Eesti esimest hübriidturundajat.

Taust

Hubriidturundaja - WSI Online

WSI Online on kiirelt kasvav ja arenev rahvusvaheline digiturunduse agentuur, mis esindatud enam kui 80 riigis. Oleme loonud tulutoovaid veebi-ja turunduslahendusi aastast 1995.

Turundus on keeratud pea peale. Enam ei kehti vanad reeglid ja uued on veel kirjutamata. Oleme sel keerulisel ajal ambitsioonikate ettevõtete kindel turunduspartner. 20a kogemuste baasil loome töötavaid digiturunduse terviklahendusi. Kui vaja, siis alustame uue kodulehe loomisest ning lõpetame turundustegevuste tasuvusanalüüsiga. Sinna vahele mahub kodulehe külastuste suurendamine, päringute kasvatamine ning müügi edendamine.

Meie edu aluseks on suurepärane meeskond, kes igapäevaselt aitab ettevõtetel leida kaasaegsemaid ja tasuvamaid turunduslahendusi. Tänu klientidele ja meeskonnale oleme koju toonud mainekaid rahvusvahelisi auhindasid. Usume, et ühiskonnale tuleb ka tagasi anda. Sellepärast toetamegi erinevaid heategevusprojekte.

Valik meie kliente: Tallinna Lauluväljak, Elisa, Saku Metall, KalevSPA, ERR, Malmerk, Ehituse ABC, Seesam, DPD. Rohkem infot siin.

Valik meie partnereid: Google, Yahoo, Hootsuite, Mailchimp, HubSpot, Constant Contact, gShift jt

Missioon: “Aitame ambitsioonikatel B2B ja B2C ettevõtetel suurendada kodulehe külastuste, päringute ja müükide arvu ning parandada turunduse tasuvust.”

Keda täpsemalt otsime?

Meie tulevasel hübriidturundajal on lausa und häiriv huvi digimaailma vastu! Sa oled vähemalt 2 aastat turundusvaldkonnas tegutsenud, oled ambitsioonikas ning tulemusele orienteeritud. Väljendad ennast hästi nii suuliselt kui ka kirjalikult ja lausa ootad, et saaks koos meeskonnaga põnevaid turunduslahendusi välja mõelda ning neid ellu viia. Sa tunned ennast enesekindlalt kodulehtede haldamises ja turundustulemuste analüüsis. Sa ei vaja käehoidmist ning oled motiveeritud planeerima oma töö ise. Eesti keel on väga heal, inglise keel heal tasemel. Muud keeled tulevad kasuks.

Sinu missiooniks on igapäevane klientide koostöö arendamine ja juhtimine. Meie edu tähendab meie klientide edu, seega professionaalne kliendisuhtlus on elementaarne.

Mida pakume?

Ootame Sind liituma valdkonna tippmeeskonnaga, ambitsioonist meil puudu ei jää! Pane ennast proovile konsulteerides lihtsamaid ja keerulisemaid projekte ning olla oma töö peremees. Laseme Sul otsustada ja ka selle eest vastutada.  Kui Sinu soov on teha karjääri, siis selle jaoks oleme kõik eeldused loonud – vaja ennast ainult tõestada. Õige kandidaadiga saame ka palgas kokkuleppele.

Vahelduseks tihedale töönädalale korraldame ühisüritusi, käime reisimas ning harime ennast põnevate koolitustega. Kõigele lisaks on meil loomulikult mõnus kontor Tallinna kesklinnas. Ootame Sind meie meeskonnaga liituma esimesel võimalusel. Esita oma avaldus siit või saada uudis heale sõbrale kes võiks võimalusest huvitatud olla.

 

SOOVIN KANDIDEERIDA

 

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.