WSI internetiturunduse koolitused – 2011 sügis

WSI internetiturunduse koolitused – 2011 sügis

WSI internetiturunduse koolitused – 2011 sügis

24. oktoober 2011, Kristjan-Paul Raude, Strateegia

Mida tead Sina internetiturundusest? Kui hästi kasutad Sa ära internetiavaruste võimalusi oma ettevõtte käibe ja kasumi kasvatamiseks ning uute klientide võitmiseks? Kui tahad teada midagi uut, huvitavat ja praktilist, mida sinu konkurent veel ei tea, siis tule juba selle aasta lõpus WSI internetiturunduse koolitusele.

6 strateegiat jõulumüügi suurendamiseks – 16.11.2011

Novembrikuus toimuval koolitusel käsitletakse nii teoreetiliselt Suurenda jõulumüüki!kui praktiliselt 6 põhiteemat:

  1. Kampaanialehed
  2. Facebooki kampaania ja reklaam
  3. E-maili turundus
  4. YouTube videod
  5. Google Adwords
  6. QR koodid.

Oodatud on ettevõtete juhid, turundusjuhid, müügijuhid ja kõik teised asjahuvilised. Huvitavat ja otstarbekat infot ning uusi teadmisi jagub kõigile ning igaühel valmib koolituse lõpuks isiklik plaan oma ettevõtte jõulumüügi suurendamiseks!

Sotsiaalmeedia uued suunad aastal 2012 – 13.12.2011

Oled sotsiaalmeedia ekspert?

Detsembris toimub koolitus neile, kes on huvitatud oma ettevõtte sotsiaalmeedia strateegia ülesehitamisest või uuendamisest. Suure tõenäosusega on ka Sinul, kes Sa seda blogi loed, konto facebookis või mõnes muus suhtlusvõrgustikus, võibolla juba ka Sinu firmal. Kuid kas ja kui palju on sellest Sinu ettevõttele kasu ning mida
oleks Sul veel õppida tõelistelt spetsialistidelt?

Mitmekordista klientide arvuKuidas kasutada sotsiaalmeediat ära oma ettevõtte huvides, saada uusi kliente ja partnereid ning neid hoida? Nendele ja paljudele muudele küsimustele saad vastuse just sellelt koolituselt. Käsitleme olulisemaid suundi sotsiaalmeedias uuel aastal, sh Facebooki uuendused ja reklaamivõimalused, YouTube video reaalne kasutamine, nutitelefonide roll sotsiaalmeedia jätkuvas kasvus ning palju muud huvitavat ja praktilist.

Sooduspakkumised

Kuni 9. novembrini on kõigil võimalus osa saada suurepärasest eripakkumisest. Registreerides kahele koolitusele korraga või kui ühest ettevõttest osaleb seminaril kaks inimest, on hind kokku vaid 189€+km! Mõlema koolituse tavahind on 140€+km, seega on sinu võit tervelt 91€ ja rohkem kui 30%. Vastav soov märgi ära koolitusele registreerudes.

Kui oled siiski huvitatud vaid ühest koolitusest, siis pakume koolitust “6 strateegiat jõulumüügi suurendamiseks” soodushinnaga 99€+km, registreerides enne 9.novembrit, ja “Sotsiaalmeedia aastal 2012” samuti 99€+km, registreerides koolitusele hiljemalt 6. detsembril.

Kokkuvõte

Kui leiad, et need teemad on just Sinu jaoks ja Sul oleks siit midagi uut õppida, siis tule WSI koolitustele!
Uuri lähemalt ja registreeri koolitusele juba täna!

Blogi autor: Maria Arpo

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.