WSI – auhinnatud tööandja noorte jaoks

WSI – auhinnatud tööandja noorte jaoks

WSI – auhinnatud tööandja noorte jaoks

06. juuli 2015, Kristjan-Paul Raude, WSI uudised

JVS Toronto tegi teatavaks, et selleaastane auhind “Leader that Best Supports Youth” kuulub WSI-le, maailma suurimale digiturunduse konsultantide võrgule. Auhinna väljaandja JVS Toronto tegutseb aastast 1947, pakkudes karjääri-, värbamis-, haridus- ja erialase hindamise teenuseid.

WSI tunnistati organisatsiooniks, mis toetab noori töötajaid mõnusa töökeskkonna, mentorluse, võrgustiku, ulatuslike sisekoolituste ja professionaalse arengu esiletõstmise kaudu.

JVS Toronto Tööhõive Liidrite (Leaders in Employment) auhind antakse silmapaistvatele äri- ja haridusorganisatsioonidele, mis kasutavad parimaid töötavasid, aitamaks kaasa kõikvõimalikele tegevustele noorte, puuetega inimeste ja äsja Kanadasse sisserännanute seas. Auhind märgib ära tööandjad, kes lähevad kaugemale lihtsalt tööle värbamisest, vaid tagavad, et töötajate isiklik areng jätkub igal uuel ametikohal. Lisaks WSI-le tunnustas JVS seekord kahte tööandjat, ühte haridusasutust ja kahte inspireerivat üksikisikut.

Auhinda kommenteerides oli WSI World president Mark Dobson väga õnnelik. Ta ütles, et WSI usub energiat andva, õnneliku ja motiveeriva töökeskkonna mõjusse. Seetõttu on nad ellu kutsunud erinevaid algatusi, edendada ja juurutada standardeid ning parimaid praktikaid, mis ühtaegu aitaksid tegijatel tööd nautida ning samal ajal arendaksid neid. Auhind julgustab Dobsoni sõnul tehtud tööd jätkama, et olla organisatsioon, mis kasvab koos oma töötajatega. Dobson tänas ka teisi võitjaid ning JVS-i.

YouTube Preview Image

Julgustamaks järgmise põlvkonna ettevõtjaid kogu maailmas, pakub WSI noore ettevõtja stardiprogrammi (Young Enterpreneur Start-Up Program), mis sisaldab põhjalikku koolitust ja mentorluse strateegiat eesmärgiga anda noortele ärimeestele põhjalikud teadmised digiturundusest, et ka nemad saaksid alustada oma WSI rajamisega!

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.