WSI 2015. aasta CIO TOP 20 digitaalturunduse agentuuride nimekirjas

WSI 2015. aasta CIO TOP 20 digitaalturunduse agentuuride nimekirjas

WSI 2015. aasta CIO TOP 20 digitaalturunduse agentuuride nimekirjas

19. oktoober 2015, Kristjan-Paul Raude, WSI uudised

WSI üks peamisi eesmärke on aidata organisatsioonidel ja brändidel digiturundusega aina paremaid tulemusi saavutada. Seega on meil ülimalt hea meel, et WSI on ära nimetatud äri ja tehnoloogia ajakirja CIO augustikuu numbris 2015. aasta TOP 20 parimate digitaalturunduse teenuse pakkujate nimekirjas.

CIO ajakiri TOP20 digitraalturunduse agentuuridKõigil nimekirja valitutel paluti kirjutada agentuurist ja selle strateegiast digitaalturunduse maailmas. WSI kaasasutaja Dan Monaghani artikli Blueprinting Successful Digital Marketing Campaigns leiad CIO 61. leheküljelt.

WSI’s jagame me oma teadmisi alati meeleldi. Hiljuti kohtus Dan Monaghan digitaalturunduse teemadel arutlemiseks ka äriajakirja Inc. kaasautori ja sotsiaalmeedia manageerimise lehe Likeable Local tegevdirektori Dave Kerpeniga. Jutuajamise tulemusena ilmus artikkel „The 6 Secrets of Effectively Advertising to Your Clients”, mis muuhulgas kirjeldab, kuidas tehnoloogia areng võimaldab meil kliente aina paremini tundma õppida.

Inc ajakiriDigitaalturunduse teerajajana lendas Dan Monaghan juba 1995. aastal ühest riigist teise ja proovides ettevõtjaid internetiturunduse olulisuses veenda. Kiire tehnoloogia areng ja interneti levik võimaldab tänasel päeval oma sõnumiga teise maailma otsa jõuda muidugi palju kiiremini.

Väljavõte Inc. ajakirjas ilmunud artiklist:

„Klientidele turundamine pole ettevõtete jaoks kunagi varem nii lihtne olnud. Miks? Kõik taandub sellele, kui palju sa oma klientide kohta tead. Tänapäeval on inimeste kohta aga enneolematult palju informatsiooni internetis saadaval – sa lihtsalt pead teadma, kuidas seda leida.

See võib kõlada uskumatult, aga meie reaalsus läheneb ühe enam ulmelisele maailmale, nagu näiteks oli loodud Steven Spielbergi ja Tom Cruise’i filmis „Minority Report”, kus reklaamid on ülipersonaalsed ja kogu elu on digitaalselt integreeritud. Me ei ole selleni veel jõudnud, kuid oleme lähemal kui kunagi varem.”

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.