WMA WebAwards – auhinnatud kodulehed WSI-lt

WMA WebAwards – auhinnatud kodulehed WSI-lt

WMA WebAwards – auhinnatud kodulehed WSI-lt

24. november 2014, Kristjan-Paul Raude, Kodulehed, WSI uudised

 WMA trophyInternetiturundus on muutunud üheks eelistatuimaks kanaliks uute klientide saamisel. Eduka internetiturunduse keskmes on koduleht. Mida enam on tarbijad muutunud interneti keskseks, seda enam peab ka ettevõtte koduleht vastama tarbija soovidele ja vajadustele. Teisisõnu, visiitkaardist on saanud ettevõtte nägu ja müügikanal. Hea veebileht on alus tulusateks reklaamikampaaniateks ning viib kokkuvõtted kõrgema investeeringu tasuvuse ehk ROI-ni. Kuidas aga hinnata, kas veebileht on hea? Selleks koguneb iga aasta Web Marketing Associassions žürii hindama kodulehti maailma ühel suurimal veebikonkurssil WebAwards raames.

Mis on WebAwards?

Web Marketing Association on aastast 1997 seadnud standardeid veebiarenduse ja turunduse vallas. Ühingusse kuuluvad üle maailma tippspetsialistis internetiturunduse, avalike suhete, online reklaami ja veebidisaini valdkonnas. WMA on korraldanud 17 aastat WebAward võistlust, mis on kõige pikema ajalooga veebikonkurss üldse. WebAwards konkurssil hinnatakse kodulehti 96 erinevas valdkonnas ning seatakse veebiarenduse standardid.

WebAward võitmise kriteeriumid

WebAward konkurss ei ole järjekordne ilusa pildi hindamise võistlus. WMA hindab mitte ainult head välimust vaid tunnustab iga veebi taga olevaid individuaalseid saavutusi. Ühtlasi arvestatakse veebide turunduslikku külge ja kasutajamugavust. Hindamine põhineb 10 palli skaalal ja hinnatakse järgmisi tegureid:

  • Innovatsioon
  • Disain
  • Tehnoloogia
  • Sisu
  • Copywriting
  • Interaktiivsus
  • Kasutajamugavus

WSI tunnustus WebAwards’il

Konkurssi tihedas konkurentsis tõi WSI koju muljetavaldava hulga auhindu – tervelt 8 WebAwards’i! Nende seas sai tunnustatud WSI Worldi koduleht, millel põhineb ka meie enda koduleht ning WSI Online meeskonna poolt loodud Estnori koduleht.

2014 Marketing Standard of Excellence

Marketing Standard of Excellent auhind on loodud hindamaks veebilehti, mis on suunatud kõrge konversiooni saavutamisele. Selles kategoorias sai tunnustuse osaliseks WSI enda koduleht. Siinkohal ei käi jutt WSI Online’i enda kodulehest, vaid meie Kanada peakontori lehest, mis seab standardid ka teiste frantsiiside kodulehtedele. Meil on suur au seda auhinda vastu võtta ja tõdeda, et kinksepa kingad ei ole alati kulunud :).

wsiworld

2014 Outstanding Website

Meil on rõõmustamiseks veel põhjust! WSI Online meeskonna poolt loodud koduleht, sai pärjatud Outstanding Website kategooria auhinnaga! Auhinnatud tööks oli puitmajade tootja EstNori koduleht. Outstanding Website kategoorias hinnatakse eelkõige veebilehe terviklikkust. Nende kodulehel on skaleeruv, kompaktne single-page lahendus, animeeritud CTA elementidega ning hea kasutajamugavusega.

„EstNorì kollektiivile oli kodulehe tunnustamine väga positiivne uudis. Hea on teada, et lisaks meile meeldib see lehekülg ka paljudele teistele. Oleme väga tänulikud WSI-le, kes selle kodulehe tegi ja usume siiralt, et lehekülg aitab meid edaspidistes sammudes,“ kommenteeris auhinna võitmist EstNori personalijuht Kaupo Mägi.

EstNor

Kokku võitis WSI 8 WebAwards auhinda sel aastal:

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.