Webinar: Kuidas internetis nuhkida konkurentide järgi?

Webinar: Kuidas internetis nuhkida konkurentide järgi?

Webinar: Kuidas internetis nuhkida konkurentide järgi?

13. veebruar 2015, Kristjan-Paul Raude, SEO, Strateegia

Uuel aastal uue hooga! 2015 aastal toome teieni uue webinaride sarja. Avalöök tuleb 24.02.2015  kell 18.00 teemal “Kuidas internetis nuhkida konkurentide järgi?” (ingl k “How playing the comparison game can gain you a competitive advantage”). Koolitajaks pikaaegsete kogemustega WSI digiturunduse konsultant Fracois Muscat (Lõuna-Aafrika). Vaata webinari salvestust siit.

Kokku plaanime sel aastal korraldada 5 webinari, mille jooksul käsitleme teemasid nagu:

  • kuidas suurendada brändi teadlikkust?
  • kuidas arendada ja hoida kliendisuhtlust?
  • kuidas parandada turunduse tasuvust ja konversiooni?
  • ja veel palju muud
Francois Muscat

Francois Muscat, WSI konsultant

Esimene webinar, mis toimub 24.02.2015 kell 18.00 seletab, kuidas konkurentide analüüsi internetis kasutada oma konkurentsieelise väljatöötamiseks. “Kõikide võimalustega” digiturundus võib mõne jaoks tunduda liiga keeruline, samas on paljud aru saanud selle suurest potentsiaalist. Ühe asjaga, millega saavad hakkama kas täielikult algajad või edasijõudnud, on hoida silma peal oma konkurentide tegevustel. Pealtnäha võib tunduda see päris raske. Üks meie klientidest ütles kunagi: “Internetiturundus on nagu partisani turundus – vaikne, märkamatu, samas efektiivne”. Enamikul juhtudest on see tõsi kui Sa ei tea kuidas oma konkurentide tegevustel silma peal hoida. Samas on tänapäeval olemas erinevaid tööriistasid, mis teevad selle suhteliselt kergeks.

Kui tarbija on ostutsüklis jõudnud otsustamise faasi, siis tänapäeval on pakkujate valik suurem kui eales varem. Kelle käest osta, kust tellida, mis hinnaga jne. Oluline on oma turundustegevustes välja tuua just need õiged USP-d (ingl k unique selling proposition), mis eristuvad konkurentidest selgelt ja märgatavalt.

Selle aasta #1 webinaril käsitleb Francois alljärgnevaid teemasid :

  • Sul on veebileht, mis töötab hästi. Samas ei tea, kuidas see töötab võrreldes konkurendi omaga
  • Googeldades oma firma teenuseid/tooteid, domineerivad otsingutulemustes konkurendid. Sa soovid ise hakata parandama oma veebilehe positsioonie, aga ei tea kust alustada
  • Sul on mõte alustada sisuturundusega, kuid ei tea täpselt millist strateegiat valida

NB! Webinari aeg on möödas, vaata salvestust SIIT.

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.