Võitsime 3 auhinda rahvusvahelistelt veebilehtede konkurssidelt

Võitsime 3 auhinda rahvusvahelistelt veebilehtede konkurssidelt

Võitsime 3 auhinda rahvusvahelistelt veebilehtede konkurssidelt

22. veebruar 2016, Tuuli Vahtra, Kodulehed, WSI uudised

Meil on suur heameel teatada, et kahte meie agentuuris valminud kodulehte tunnustati taas rahvusvahelistel veebilehtede võistlustel. Lastejaama ja Merwoodi kodulehed võitsid konkurssidelt „MobileWebAwards” ja „WebAwards” kokku 3 auhinda. Võistluste korraldajaks oli üks maailma juhtivatest veebidisaini- ja arendusega seotud organisatsioonidest Web Marketing Association (WMA).

Lastejaama koduleht võitis 2 auhinda mobiiliveebide konkursil

MobileWebAward mobiiliveebide konkurss 2015

Eelmise aasta septembris valminud lastele suunatud veebileht lastejaam.ee võitis „MobileWebAwards” võistlusel 2 auhinda: „Best of Show Mobile Website” ja „Best Family Mobile Website”. Konkursil võistlesid mobiilsed kodulehed ja mobiilirakendused.

Iga esitatud tööd hinnati erinevates kategooriates, sealhulgas disain, innovatsioon, tehnoloogia, interaktiivsus, mõjusus, sisu ja selle edastamise viis ning kasutajasõbralikkus. Konkurssi on organiseeritud 4 korda ning WSI osales seal esimest korda.

Lastejaama tunnustati oktoobris ka Eesti veebidisaini konkursil „ADC Estonia 2015” veebirakenduste kategoorias „Special mention” auhinnaga. Nüüdseks kolmekordselt tunnustatud Lastejaama lehe tegemisel said kokku Anni Varmi loodud ilus kujundus, ERRi kanalite toredad saated ja WSI Online agentuuri uudsed lahendused.

„Kuna pooled meie külastajatest kasutavad lehte vaadates just nutiseadmeid, siis on kohanduv veebileht ainuõige valik, et lapsed saaksid mänge mängida ja saateid vaadata mugavalt nii lauaarvutit kui ka mobiiltelefoni kasutades. Ja kuigi meie avapeost on möödas vaid viis kuud, on äärmiselt rõõmustav näha, et veebilehe kasutajasõbralikkust ja ilu hindavad nii kodumaised kui ka rahvusvahelised eksperdid,” kommenteeris auhindade võitmist Lastejaama vastutav toimetaja Liis Mehine.

astejaama veebileht mobiiliveebide konkursil

WSI võitis 2015. aasta „MobileWebAwards” võistluselt kokku 4 auhinda:

  • Best Family Mobile Website – Lastejaam
  • Best of Show Mobile – Lastejaam
  • Best Arts Mobile Website – Legado
  • Outstanding Mobile Website – Fire Power Kids

Merwoodi veebilehte tunnustati „WebAwards” konkursil

Samuti pärjati auhinnaga puitmajasid tootva Merwoodi veebilehte merwood.eu. Koduleht sai esikoha WMA „WebAwards” võistlusel kodude ehitamise kategoorias. Konkurssi on korraldatud juba alates 1997. aastast ning WSI-d on 2007. aastast alates võistlusel pärjatud 55 auhinnaga.

Merwood pakub laias valikus elu- ja puhkemaju. 1990. aastal asustatud ettevõte tegutseb nii Eestis, Skandinaavias kui Lääne-Euroopas ja on ehitanud üle 1200 maja rohkem kui 26 riigis.

Merwoodi koduleht võitis auhinna

WSI võitis 2015. aasta konkursilt „WebAwards” kokku 7 auhinda:

Kui soovid abi mobiilisõbraliku ja konkurentsivõimelise veebilehe loomisel, võta meiega ühendust ja leiame koos sobiva lahenduse.

Võta ühendust

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.