Twitter on leidnud juba 75 miljonit kasutajat!

Twitter on leidnud juba 75 miljonit kasutajat!

Twitter on leidnud juba 75 miljonit kasutajat!

31. jaanuar 2010, Armin Tüll, Sotsiaalmeedia

twitterTuru-uuringutega tegelev ameeriklaste ettevõte RJMetrics raporteerib, et Twitteri kasutajate armee on kasvanud 75 miljonini. Kõik pole aktiivsed, aga sellest pole hullu, sest uusi huvilisi saabub muudkui juurde, vahepeal isegi 6,2 miljonit kuus.

Twitter on kujunenud omamoodi kultuuriliseks fenomeniks. Kuni 140 tähemärgilistest postitustest koosnev sotsiaalvõrgustik sisaldab üllatavalt palju tuntud inimesi ja on kurikuulus kasutajate poolest, kes muutuvad oma elu kirjeldamisel hämmastavalt detailseks, hommikul söödu loetlemiseni välja.

RJMetrics leidis, et umbes 25% kontodest pole ühtki järgijat ja umbes 40% kasutajaid pole ühtki säutsu kuuldavale toonud. Neli viiendikku kasutajaid on säutsunud vähem kui kümme korda ja ainult 17 protsenti saatsid 2009. a detsembris välja vähemalt ühe postituse.

Enamik vaikijaid paistavad olevat uued kasutajad, kes registreerisid end peale aastat 2008. Teenuse varased kasutuselevõtjad on kõige tõenäolisemad postitajad.

Kokkuvõttes märgib RJ Metrics, et Twitter kasvab endiselt kui “raketilaev”, aga uute tulijate tempo on tublisti kahanenud ja paljud ei hakkagi vist säutsuma. Aktiivseid kasutajaid on umbes viiendik, ehk siis kokku 15 miljonit, mis on tegelikult ikka väga suur number.

Sotsiaalvõrgud – peamiselt Twitter ja Facebook – koguvad vähemalt tehnikaajakirjanikelt siiski endiselt palju tähelepanu. Alles hiljuti oli paljudel saitidel suureks uudiseks, et Bill Gates isiklikult on Twitterisse kolinud!

Võta meiega ühendust ja teeme Sinu ettevõttele parima sotsiaalmeedia kampaania.

Google

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.