Turundusstrateegiaid loome nüüdsest sokkis

Turundusstrateegiaid loome nüüdsest sokkis

Turundusstrateegiaid loome nüüdsest sokkis

04. mai 2016, Tuuli Vahtra, WSI uudised

WSI Online’i töötajatel on viimastel kuudel käed-jalad tegemisi ja toimetamisi täis olnud: aprilli keskpaigas tähistasime Eesti agentuuri 8. sünnipäeva, täienenud on meeskond, märtsis-aprillis korraldasime koolitussarja „Digital Minds” ning juba planeerime ka järgmist koolitust. Suurimaks sündmuseks on aga uude pesasse kolimine. Uues kontoris Pärnu maanteel hakkame planeerima ja teostama veelgi suuremaid ning vahvamaid turundusstrateegiaid ja veebilahendusi.

Kui 8 aastat tagasi alustasime 15-ruutmeetrises kabinetis, siis tänane kontor mahutab juba kordades rohkem häid päid ja jalgu. Ka üritusi hakkame tihedamalt korraldama. Juba lähikuudel kutsume oma suurepärased koostööpartnerid ja kliendid soolaleivapeole, et jagada tänusõnu ning pakkuda head ja paremat hamba alla.

WSI uus kontor

Tuled meile külla? WSI Online’i uus kodu asub Pärnu mnt 102b. Autoga on meie juurde kõige parem sõita mööda Kauba tänavat, mis kulgeb risti Pärnu maanteega (vaata ka Google’i kaardilt). Kui sa maja ees sobivat parkimiskohta ei leia, on meil spetsiaalselt sinu ja kõigi teiste klientide ning koostööpartnerite jaoks reserveeritud koht hoovis − helista ja avame tõkkepuu (sissekäigust vasakul pool). Ja veel üks asi − Pärnu maantee viadukti all on parkimine keelatud, et ära sinna oma autot jäta.

Soovid külla tulla ja mõtteid ning ideid vahetada? Võta ühendust oma kontaktisikuga või siin: kontakt.

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.