TÖÖKUULUTUS: Senior Front-End arendaja

26.09.2017 / Kristjan Raude

Agentuur kasvab kiiresti ja me vajame just Sind – Senior Front-End arendaja. Kui Sul on vähemalt kaks aastat kogemust ja WordPress on igapäevane “teema”, siis loe edasi. Just Sina võid olla õige kandidaat meie tiimi!

Sinu tööülesanded

Eeldame, et sul on undhäiriv huvi digimaailma vastu ja suudad selles maailmas orienteeruda, et töötada välja ja pakkuda agentuuri kliendile parimaid lahendusi. Senior Front-end arendajana toetad meie eesmärki teha läbimõeldud ja tulemuslikke veebilahendusi. Oma töölaualt leiad peamiselt HTML-i, CSS-i, jQuery’i ja PHP baasil töid. Eeldame väga head kätt skaleeruvate veebilahenduste kodeerimisel ja peaksid hästi läbi saama WordPressi back-end’iga. Tead selliseid märksõnu nagu Grunt, Gulp, Twig ja Sass ning oskad neid ka rakendada. Kindlasti tuleb kasuks erinevate disainitarkvarade ja UX põhimõtete tundmine.

Kandideerimisel palun esita oma palgasoov ja vasta küsimusele „Millised aspektid front-end töös mõjutavad veebilehe laadimisaega ja kuidas neid optimeerida?” ja kui võimalik, lisa näiteid oma tehtud töödest (kirjuta juurde, mis osad on sinu tehtud). Kandideerimisel on konfidentsiaalsus garanteeritud.

SOOVIN KANDIDEERIDA

 

Miks on hea meie juures töötada?

On mitmeid põhjuseid, miks tasub meiega liituda. Siin on 10 parimat:WSI-meeskond

  1. Laseme sul otsustada ja vastutada;
  2. Pakume erialast täiendõpet ja koolitusi, toetame arengut 100%;
  3. Toetame su soovi karjääri teha;
  4. Paljud meie tiimist on välja toonud, et meil on väga kokkuhoidev kollektiiv;
  5. Maksame head põhipalka ja motiveerivaid boonuseid;
  6. Tiheda töö kõrval, korraldame ka toredaid ühisüritusi (kaks viimast: käisime kaatriga merel ja võtsime ette hoogsa seikluse metsas);
  7. Otsime tulevikutegijaid, mitte lihtsalt kohatäidet;
  8. WSI on Eesti juhtivaid digiturunduse terviklahendusi pakkuv agentuur;
  9. Rahvusvaheline kogemus ja ligipääs enam kui 1000 kontori teadmistele rohkem kui 80 riigis;
  10. Meie kodune kontor asub uhiuues hoones ja on Tallinna kesklinnast vaid mõneminutilise sõidu kaugusel, samas on seal piisavalt rahulik, et soodustada kvaliteetse töö tegemist.

Ja muidugi kõige tähtsam – saad eduka katseaja lõpetamise puhul endale omanimelise tassi! 🙂

Tiim uues kontoris

Kes oleme meie?

WSI Online on kiirelt kasvav ja arenev digiturunduse agentuur. Kuulume agentuuride võrgustikku “WSI”, mis on esindatud 80 riigist 1000 kontoriga aastast 1995. 

Oleme küll väike (17 inimest), aga ambitsioonikas tiim. Eestis oleme viimase 9 aastaga saanud üheks juhtivamaks digiagentuuriks, kuid pikem visioon on saada tunnustatud ülemaailmseks tegijaks. See teekond saab olema väga põnev, pakkudes eneseteostuse võimalust kõikidele, kes seda tõeliselt soovivad.

Oma teenuste osutamisel peame kõige olulisemaks tulemust, mis peab olema win-win-win olukord. Panustame valdkonna parimate tegijate otsimisse, arendamisse ja hoidmisesse, sest teame, et suurepärane meeskond on meie edu aluseks. Klientidega on meil vedanud ja tööd on väga huvitavad. Rutiin puudub, motivatsioon on laes.

Meiega hiljuti liitunud Karolin: „WSI-s tunnen, et õpin iga päev midagi uut. Pidevalt leian end uudsetest situatsioonidest, mis võib-olla alguses viivad veid mugavustsoonist välja, kuid lõppkokkuvõttes arendavad mind tohutult. Kuigi tööd on palju, ei mõju see rutiinselt ja on pigem mitmekülgne. Ka meeskond on meeletult tore ja nende poole saab alati pöörduda, kui abi vajan!”

PS! Oleme ülimalt tänulikud, kui jagad seda uudist ja tööpakkumist ka oma sõprade ning tuttavatega! Aitäh! 🙂

Turundussaade IMPACT 80/20!

IMPACT 80/20 saadet külastas meie esikulturist Ott Kiivikas. Loe saatest kokkuvõtet, et teada saada, kas tema edu taga on õnn või teadlik tegutsemine! Samuti jagas Ott saates mitmeid soovitusi nii ettevõtjatele, sportlastele kui kiire eluviisiga inimestele.

LOE SAATEST KOKKUVÕTET!

©2017 WWW Marketing OÜ