Skaleeruv veeb

Üks suurus sobib kõigile

Tarbijad on kohanenud mitme ekraani kasutamisega ning sama pead ka Sina tegema, kui soovid konkurentsis püsida. Sinu õnneks on võimalik erinevate ekraanidega väga lihtsalt kohaneda. Sul on vaja skaleeruva disainiga veebi – ühte kodulehte, mis sobib kõigile seadmetele.

Skaleeruv ehk kohanduv veeb

Skaleeruv veebidisain on mugav viis muutunud tarbijakäitumisega kohanemiseks. Sul on vaja vaid ühte kodulehte, mis kohandub mugavalt iga ekraaniga. See tähendab, et koduleht ei ole tehtud ühes standardmõõdus vaid sisaldab liikuvaid elemente, mis kohanduvad kasutatava seadmega. Skaleeruva veebi sisu on alati proportsioonis ekraani mõõtmetega ja elemendid paigutatakse ümber parima kasutajakogemuse saavutamiseks. Kohanduv disain lubab väiksemalt ekraanilt eemaldada teatud elemendid ja lisada rohkem detaile suurema ekraani jaoks. Selliselt on võimalik sisu muuta vastavalt kasutatavale seadmele.

Skaleeruv veebidisain parandab kodulehe kasutajamugavust ja motiveerib külastajaid kodulehel pikemalt peatuma. Sama kodulehe struktuur ja menüü läbi erinevate seadmete muudab informatsiooni otsimise väga lihtsaks ja loogiliseks. Nii ei pea külastaja kohanema erineva navigatsiooniga erinevates seadmetes. Lisaks ei nõua skaleeruv lahendus eraldi SEO-d mobiiliotsingu jaoks ja sisu haldamine toimub mugavalt ühes CMS-is.

Skaleeruv veebidisain pakub lisaks mitmeid eeliseid, mis muudavad selle targaks valikuks Sinu ettevõtte järgmise kodulehe uuenduse jaoks. Ole esindatud igas seadmes ja too kodulehele uusi kliente ning muuda olemasolevad püsiklientideks.

Ära maga maha õiget aega ja loo uue generatsiooni veebidisainiga koduleht . Skaleeruv veebidisain on Su ettevõtte võtmestrateegia alates 2014. aastast!

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.