Mobiiliveeb

Uus käitumismudel

Maailmas on üle 1,5 miljardi nutitelefoni kasutaja ja see number kasvab valguskiirusel. Ühtlasi on Morgan Stanley ennustanud, et käesoleval aastal ületab interneti kasutatavus mobiilis interneti kasutatavuse tavaarvutis. Käärid tekivad olukorras, kus kõik räägivad mobiili olulisusest, kuid tekkinud võimalust kasutavad ära vähesed.

Mobiil eeldab tavaarvutiga võrreldes teisi tingimusi. Väiksel ekraanil on tavaveebis väga piinarikas navigeerida. Nupud on väiksed, koduleht on aeglane, lehe lugemiseks ja navigeerimiseks peab vaadet suurendama. Su potentsiaalsed kliendid veedavad rohkem energiat kodulehel navigeerides kui asjalikku infot saades. Selline tegevus ärritab ja suunab külastajad otse konkurendi kodulehele.

Võrguta oma kliente mobiilis

Tarbijate ootustele  vastamiseks pead sa nendega kohanema. Sa vajad mobiilile optimeeritud kodulehte. Üks võimalikest valikutest on mobiiliveeb. Mobiiliveeb on vähendatud mahu ja graafikaga koduleht, mis sobitub väiksema ekraaniga. Mobiilis tuuakse välja ainult kõige olulisem informatsioon, eelkõige selline, mis on oluline liikvel olles – telefoninumber, asukoht, hinnad, pildid, reserveerimisinfo jm.

Kvaliteetne mobiiliveeb on oluline mitmel põhjusel:

  • Tavaline koduleht ei mahu mobiiliekraanile. Mobiiliekraan on kordades väiksem kui tavalise arvuti ekraan, mis tähendab, et oluline info tuleb mahutada väiksemale pinnale. Mobiiliveeb on lihtsa struktuuriga ja seal on lihtne navigeerida. Tavaliselt kodulehelt on mobiilis raske vajalikku informatsiooni leida ja lehtede vahel liikumine on ebamugav. Lisaks sellele on tavalised lehed väga mahukad, mille tulemuseks on aeglane laadimiskiirus.
  • Mobiilile optimeerimata koduleht võib kahjustada ettevõtte mainet. Ebamugav veebi kasutamine viib külastajad lehelt minema. Tervelt 61% kasutajatest ei naase kunagi kehvale mobiiliveebile ja 57% külastajatest ei soovita halva mobiililehega ettevõtet sõpradele. Tervelt 40% läheb konkurendi lehele, kui Sinu leht tekitab negatiivse kogemuse.
  • Mobiilsed otsingumahud kasvavad. Mobiiliotsing erineb tavalisest otsingust. Google’il on eraldi indekseerimissüsteem mobiiliveebidele.
  • Mobiiliveeb toob kohese tegevuse. Üks viiest kohaliku ettevõtte mobiiliveebi külastustest lõppes Duda Mobile‘i uuringu kohaselt kõnega ettevõttele.

Alustame koos mobiiliveebi tegemist!

WSI mobiililahendused on kergesti hallatavad ja kohandatud mobiilikasutaja vajadustele. Me mõtleme eelkõige kasutajate vajadustele ja toome nende soovid Sinu kodulehele. Aitame Su ettevõttel saada mobiilibrändiks ja teenindada kliente ka nutiseadmetes!

Alusta oma mobiiliveebiga juba täna. Võta meiega ühendust ja paku oma klientidele veebikogemust, mida nad väärivad.

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.