Maandumislehed

Suurenda kliendikontaktide arvu maandumislehtedega

Maandumislehed on üks suurimaid möödavaadatud võimalusi digitaalturunduses. Maandumisleht (tuntud ka kui kampaanialeht) on loodud ühel kindlal eesmärgil – panna külastaja tegutsema. Maandumislehe konversioon on keskmiselt 5 korda kõrgem kui tavalisel vahelehel jäädes vahemikku 5-15%. Kliendikontaktide kogumiseks on tegu kohustusliku elemendiga!

Võta kodulehe külastustest maksimum

MaandumislehedTurundajate tavaline taktika seab eesmärgiks võimalikult suure kodulehe külastajate arvu. Külastaja saatmine tootelehele, mis vastab sooritatud päringule, tundub igati loogiline. Probleem on selles, et tavalised tootelehed on väga madala konversioonimääraga.

Kodulehel on palju elemente, mis viivad tähelepanu fookusest välja ning „osta nüüd“ on vaid üks paljudest võimalustest, mida lehel edasi teha.

Sellepärast vajab Su ettevõte maandumislehti. Maandumisleht on kodulehe erileht, mis on optimeeritud tulemustele. Maandumislehe fookus on külastajate suunamine tegevusele ning eesmärk on saavutada võimalikult kõrge ROI.

Maandumislehti kasutatakse enim lühiajaliste kampaaniate korral, kuid ka fikseeritud pakkumiste puhul. Lehel on vaid üks sõnum ja fookus on suunatud kontaktivormile või “osta” nupule. Puudub navigatsiooniriba, menüü, lisapakkumised jm tähelepanu hajutavad elemendid. Ainult üks sõnum! Õigesti tehes võivad maandumislehed konversiooni kordades tõsta ja olla tõeline konkurentsieelis Sinu turundusplaanis.

Maandumislehed sobivad ideaalselt:

  • kliendikontaktide kogumiseks
  • demograafilise info kogumiseks
  • pakkumise eluea pikendamiseks
  • positiivse ROI tõstmiseks
  • teiste turunduskanalite ergutamiseks

Maandumislehed on täiuslik lisa Sinu turundusplaanile, täiendades PPC kampaaniat, e-maili turundust ja sotsiaalmeedia turundus. Saada kliendid optimeeritud maandumislehele ja jälgi, kuidas päringute ja müükide arv kasvab!

Loe maandumislehtede kasutamisest lähemalt meie blogist.

Õpi kasutama maandumislehti ja muuda oma turundus kordades efektiivsemaks. Alusta juba täna!

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.