Kodulehe tegemine

Ole meeldejääv

Koduleht on ettevõtte keha ja hing internetis. Koduleht tutvustab Su ettevõtet, müüb Su tooteid ja teenuseid, teenindab kliente ja annab edasi ettevõtte väärtuseid. See kõik on loomulik osa iga ettevõtte toimimisest, kuid ilma füüsilise kehata. Nagu äri ilma juhtimiseta ei tööta, ei piisa ka heast kodulehest üksinda. Sul on vaja konversioonile optimeeritud kodulehte, mis on loodud eelkõige tulu teenimise eesmärgil.

Hea koduleht on oluline

Inimesed hindavad ettevõtet kodulehe põhjal. Statistika näitab, et 70% ostuotsustest internetis on mõjutatud ettevõtte kodulehest. Veelgi enam, kui klient ei leia kodulehelt, mida ta vajab, valib 80% külastajatest konkurendi. Ühtlasi on tõestatud, et esmamulje on kõige olulisem ja enamikul juhtudel seotud disainiga. Kodulehe tegemine peab kindlustama, et külastajal jääks ettevõttest positiivne esmamulje.

Kodulehe tegemine – mitte ainult esmamulje

Hea veebileht on lisaks kenale väljanägemisele:

  • funktsionaalne
  • kasutajasõbralik
  • hea disainiga
  • konversioonile optimeeritud
  • lihtsasti leitav

Kodulehe tegemine ulatub sügavamale kui disain ja hea esmamulje. Kodulehe tegemine jaguneb etappideks – disain, programmeerimine, sisu kirjutamine, küljendamine, testimine ja analüüsimine. Oma tegevuses oleme orienteeritud igale etapile eraldi, pakkudes seeläbi parimat kvaliteeti ja konkurentsivõimelist hinda. Kui Sa otsid usaldusväärset veebipartnerit või vajad pisematel veebitöödel professionaali abi, oleme valmis Sind oma tiimiga aitama!

Professionaalne koduleht on Sinu ettevõtte nägu internetis. Saa teada, kuidas WSI abiga oma äri internetis kasvatada!

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.