E-poe tegemine

E-poe tegemine

Internet on ideaalne keskkond poe loomiseks. Halduskulud on tavalise kauplusega võrreldes oluliselt madalamad ning äri alustamine tunduvalt lihtsam. Selleks et olla internetiäris edukas, vajad sa professionaalset e-poe lahendust.

E-poe lahenduse tegemine on küllaltki sarnane tavalisele poele. Külastajate ootused on samad, selle väikse erinevusega, et tooteid ei saa e-poes füüsiliselt katsuda. E-poe omanikuna on Su eesmärk pakkuda veebis sama kvaliteetset teenindust kui päris kaupluses. See tähendab suurepärast kasutajamugavust ja konversioonile suunatud disaini. Tulemustest on väga selgelt näha, kas e-pood on hästi tehtud või mitte. Kõik lehed ei ole võrdsed. Ilus disain üksinda ei too e-poodi müüke. Sul on vaja enamat kui ilus pakend. Sul on vaja funktsionaalset e-poe lahendust.

Pane e-pood tulu teenima

Selleks et Sinu e-pood ka reaalseid müügitulemusi tooks, ei piisa vaid e-poe olemasolust. Hea e-poe tegemine eeldab läbimõeldud ülesehitust ja funktsionaalsust.

  • Konversioonile optimeeritud disain – kodulehe struktuur, menüü, tootelehed ja muud elemendid on loodud eesmärgiga suurendada kodulehe konversiooni.
  • Kasutajasõbralik – hea kasutajakogemus teeb toodete leidmise lihtsaks ja ostu sooritamise mugavaks.
  • Ilusad tootepildid – päris toodete pildid tõstavad usaldusväärsust toote suhtes ja annavad poele professionaalsema ilme.
  • Atraktiivsed tootekirjeldused – hästi kirjutatud tootekirjeldused, mis tekitavad emotsiooni, müüvad paremini kui tuimalt kirjutatud tehniline tekst.
  • Mugav ostukorv – mida lihtsam on ostukorvi süsteem, seda vähem kliente läheb kaduma ostuprotsessi viimases etapis.
  • Kergesti hallatav – automatiseeritud protsessid teevad e-poe haldamise lihtsamaks ja kiiremaks.
  • Internetis leitav – 79% internetis ostlejatel kulub vähemalt  50% ajast toodete kohta info otsimisele (Hubspot). Tee e-pood sihtrühmale nähtavaks SEO, AdWordsi jm integreeritud turundusega.
  • Integreeritud e-maili turundus – kogu personaalne uudiskirja list ja muuda oma kliendid regulaarseteks ostjateks.

WSI loob Su ettevõttele professionaalselt teostatud kasutajasõbraliku ostukeskkonna, kus tootekataloogid on arusaadavad, tellimisprotsess lihtne ja maksevõimalused mitmekesised. Võta meiega ühendust!

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.