Conversion disain

Kodulehe disain, mis täidab eesmärki

Kodulehe disain on üks võtmeküsimustest, mis määrab ettevõtte edu internetis. Inimesed kalduvad asju hindama välimuse põhjal ja erand ei ole ka koduleht. Briti uuringud on tõestanud, et 94% esmamuljest kujuneb disaini põhjal. Disainil on lõviosa vastutusest, eriti mis puudutab online-reputatsiooni.

Arvad, et disain on ülehinnatud? Uuringud näitavad, et külastaja otsustab 1 sekundi jooksul, kas koduleht meeldib talle või mitte. Veelgi enam, üle 70% internetikasutajatest hindab ettevõtte usaldusväärsust nende kodulehe disaini põhjal ja üle 65% internetis ostlejatest nõustub, et nad ei usalda ebaprofessionaalse välimusega kodulehte. Kuidas Sinuga lood on? Veebidisain on kahtlemata üks olulisemaid elemente Sinu veebistrateegias, mis määrab ettevõtte maine digitaalmaailmas.

Veebidisain loob erinevuse

Hea veebidisain on enamat kui positiivne esmamulje. See on külastajale mugav kasutada ja kodulehe struktuur suunab külastaja sujuvalt tegevuseni. Ilus disain on vaid esimene samm Sinu kodulehe müügitunnelis. Kui külastaja ei tea, mida edasi teha, on ka parim kujundus raisatud raha. Konversiooni saamiseks tuleb külastaja juhtida soovitud tegevuseni. Selleks on vaja konversioonile suunatud disaini (conversion design), mis suunab külastajat selle kindla tegevuse suunas. Conversion disain põhineb mõjutamisel ja psühholoogiaprintsiipidel, mis hõlmab kogu veebilehte. Kodulehe omanikud ei pea üldiselt navigatsiooni ja struktuuri disaini osaks, kuid tegelikkuses on tegu disainielementidega, mis vastutavad kodulehe tulemuslikkuse eest. Conversion disain keskendub igale elemendile eesmärgiga kasvatada müüki ja päringute arvu.

Auhinnatud disain WSI-lt

WSI on abiks ettevõtte eesmärkide täitmisel internetis läbi konversioonile suunatud veebidisaini. Me loome disaini, mis on:

  • lihtsa navigatsiooni ja ülesehitusega
  • aktiivsete CTA -nuppudega
  • müügitunneliga
  • hea kasutajakogemusega
  • maandumislehtedega

WSI Online võitis 2012. aastal WebAwardsi auhinna silmapaistvaima saavutuse eest veebiarenduses. Nomineeritud töö pärjati Web Marketing Associationi (WMA) poolt väärika hindega Standard of Excellence.

Paranda kodulehe konversiooni professionaalse, konversioonile suunatud disainiga. Võta meiega ühendust!

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.