Facebooki reklaam

Tõmba tähelepanu

Sotsiaalmeedia turundus, eriti Facebooki turundus, on uus trend, millega paljud kaasas tahavad käia. Kõik võitlevad tähelepanu nimel ja silma paistmiseks on vaja väikest lisatõuget. Facebooki kasutajad on näljased uudiste, sisu, mängude ja meelelahutuse järele. Eristumiseks vajad Sa erakordselt head sisu, ja nii iga päev! Või kasutada väikest lisaabi.

Reklaam Facebookis jõuab õige sihtrühmani

Oma ettevõtte esiletoomiseks Facebookis on vaja makstud reklaami. Facebooki reklaamiplatvorm aitab Sul jõuda sihtrühmani, kelleni orgaaniliste tulemustega ei jõua. Facebook omab kasutajate kohta palju personaalset infot, mis võimaldab ühtlasi reklaami väga täpselt suunata. Sa saad viia sihtrühma väga täpseks, selekteerides inimesi vanuse, soo, hariduse, huvide ja sidemete põhjal, et jõuda väga spetsiifilise nišini või luua brändingukampaania laiemale sihtrühmale.

Facebooki reklaami erinevad formaadid ja sihtimismeetodid aitavad Su ettevõttel jõuda õige publikuni ja esitleda oma sõnumit kõige asjakohasemal moel. Reklaamiga saab külastajad suunata eraldi maandumislehele või Facebooki fännilehele. Õigesti kasutades pakub Facebooki reklaam ettevõttele suurt väärtust minimaalse kontaktihinnaga. Facebooki reklaam töötab PPC-põhimõttel ehk maksad kliki eest või saad tasuta näitamisi.

Meie Facebooki reklaamilahendused on optimeeritud parimate tulemuste saavutamisele madalamate kulude eest. Aitame Su ettevõtte nähtavaks teha õigele sihtrühmale!

Alusta Facebooki reklaamiga ja jõua soovitud sihtrühmani. Võta meiega ühendust juba täna!

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.