Display reklaam

Kassi-hiire mäng

Keskmiselt 2% internetis ostlejatest sooritab ostu esimesel külastusel. Teised lahkuvad lehelt, et mitte kunagi enam naasta. Vähemalt eeldab seda ekslikult enamik turundajaid. Tänapäeval on ostlejad muutunud ratsionaalsemaks ja otsivad informatsiooni eri paigust. See tähendab, et tarbija esmane külastus ei pruugigi olla sooritatud ostu eesmärgil. Sageli on esmane külastus seotud informatsiooni kogumisega ja on suur võimalus külastaja kodulehele tagasi tuua etapis, mil ta on valmis ostma. See saab võimalikuks vaid siis, kui suudad kindlustada oma positsiooni kliendi teadvuses.

Google reklaam – saa tarbijad konksu otsa

Tarbija ostutsükkel põhineb AIDA-mudelil:

Tarbija ostutsükkel

Oleme lisanud 5. taseme, lojaalsuse, kuna iga ettevõtte unistus on võita püsikliente. Reklaam Google Display-võrgustikus aitab Su ettevõtte läbi kõigi nende etappide, kasvatades teadlikkust ja muutes külastajad lojaalseteks klientideks. Kuidas see töötab?

Display-reklaame näidatakse Google’i Display-võrgustikus, mis ühendab partnersaite nagu Gmail, Google Maps, YouTube, Blogger ja paljud väiksemad nišisaite. Google’i andmetel jõuab display vahendusel 83% unikaalsete internetikasutajateni üle maailma. Display-reklaamid on üles ehitatud eesmärgiga viia ettevõte kliendi teadvusesse ja tuua külastajad kodulehele õigel hetkel, mil nad on valmis ostma. Display-reklaamid on meeldejäävad ja  neid on võimalik suunata väga täpsele sihtrühmale.

Võta külastustest maksimum

Kui külastaja on lehelt juba lahkunud, ei tähenda see kaotatud võimalust. Display-reklaami abil saad suunata kodulehelt lahkunud külastajale reklaami, mis hoiab Sinu brändi tarbija mälus värskena isegi, kui ta on Su lehelt juba lahkunud. Kui tavaliselt on suur tõenäosus, et külastajad unustavad Su, siis remarketing tuletab Su ettevõtet pidevalt meelde ja valmistab neid ette hetkeks, mil nad on valmis Su kodulehele naasma ja ostu sooritama.

Uuri oma võimalusi, kuidas tuua kodulehele rohkem külastusi, kasutades WSI display-reklaami lahendusi.

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.