Makstud meedia

Makstud meedia

Makstud meedia ehk paid media on kiireim ja kohati ka kõige efektiivseim viis jõuda oma sõnumiga täpse sihtrühmani. Planeerime, manageerime ja analüüsime erinevaid makstud meedia kampaaniaid.

Tasulised reklaamikanalid nagu AdWords tunduvad kaugelt vaadates lihtsad – teed konto, lood reklaamid, manageerid neid ja uued kliendid juba ootavad ukse taga. Päris nii lihtne see ei ole. Hea ja tulutoova kampaania seadistamine ja manageerimine võtab tavaliselt mitte ainult kaua aega, vaid ka palju juba kogutud teadmisi. Meie meeskond on erinevaid kampaaniaid manageerinud aastast 2008, sealjuures hallanud üle miljoni euro väärtuses reklaamiraha.

Haldame järgnevaid kanaleid:

  • AdWords (search, display, remarketing)
  • GSP (Gmail Sponsored Promotions)
  • Youtube-i videoreklaamid
  • Facebook (display, remarketing ja video)
  • Bing (search ja display)

Tänapäeval ei piisa digiturunduses ainult sellest, et oled midagi kuulnud Google AdWordsist ja ehk korragi katsetanud (aga see tundus rohkem raha raiskamisena). Võib-olla oled proovinud Facebooki reklaami teha, aga ei saanud päris hästi aru selle kasust. Digireklaami maastik muutub väga kiirelt uute võimalustega ning kasvav konkurents teeb imelihtsaks investeeritud raha kaotamise.

Kuidas aga panna iga reklaami investeeritud euro tooma tagasi vähemalt kaks eurot? See vajab juba oluliselt rohkem teadmisi ja oskusi.

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.