Videoturundus – tee oma lugu huvitavaks!

Üha rohkem pöörduvad kliendid ettevõttest ülevaate saamiseks nende kodulehele. Paraku on inimestel aga aina vähem aega, et lugeda läbi pikad tutvustavad tekstid. Trendid näitavad, et maailm liigub tohutu kiirusega videoturunduse suunas, sest see valdkond aitab hoida kokku kliendi aega ning võimaldab ettevõttel öelda endast väikese ajaga palju.

Miks klientidele videod meeldivad?

Erinevaid videoid levib aina rohkem ning kus nõudlust, seal pakkumist. Kliendid lausa nõuavad ägedaid videoid, mida siis sotsiaalmeedias sõpradega jagada. Miks? Sest paariminutilisi klippe on mõnus vaadata, need annavad edasi selle informatsiooni, mida inimene peaks muidu pikalt lugema ning teadmine omistatakse meelelahutuslikus võtmes. Ehk kasulikkus on seotud põnevusega.

Läbi videote saab klient kohe aru, kas pakutavad tooted-teenused on need, mida ta otsib ning kas ettevõte võib olla potentsiaalne koostööpartner. Seega on oluline, et klipid oleksid selge sõnumi ja hea süžeega.

  • Neid on mõnus vaadata
  • Info kiire edastus
  • Klient saab aru, kas pakutav toode-teenus on minule

Miks turundajatele videod meeldivad?

Iga ettevõtte eesmärk on olla tarbijate seas tuntud, hinnatud ja ihaldatud. Selle saamiseks tuleb aga kasutada erinevaid võimalusi, video on uus kuum mood. Ka statistika toetab videote kasvavat populaarsust, sest näitab selgelt – inimestele meeldib videoid vaadata. Neid on lihtne turundada, sest erinevad kanalid pakuvad kiiresti jagatavaid võimalusi. Nii pole üldse üllatav, kui tõeliselt hea idee, ülesehituse või sõnumiga video levib päevaga ümber maailma, saades miljoneid vaatajaid.

Hästi tehtud videod on suurepäraseks esmamulje loojaks ning võidab kliendi nutikalt.

  • Videod meeldivad klientidele
  • Neid on lihtne turundada
  • Videod võimaldavad luua soovitud esmamulje

Palju maksab reklaamvideo tegemine?

Videod on ideaalne tööriist klientide võitmiseks ainult siis, kui need on tehtud hästi. Sest kehv video võib teha suuremat kahju kui kasu. Seepärast tasub lasta need teha mõnel asjatundjal, kellel on vastavad töövahendid, kogemused ja programmid.

Video hind sõltub selle pikkusest, ressursirohkusest ja lahendustest. Professionaalsete näitlejate, spetsiaalsete ruumide rentimise ning erieffektidega videod on kindlasti kallimad, kuid need pole ainukesed võimalused oma lugu huvitavaks muuta.

Videoid saab teha ka soodsamalt ning kõigile taskukohaselt, vaja on vaid loovat lähenemist ja julget pealehakkamist.

Esimeseks sammuks on agentuuriga kontakteerumine, et üheskoos paika panna soovitud eesmärk, eelarve ning võimalused.

Räägi oma lugu! Tee toode või teenus lihtsasti arusaadavaks või loo meelelahutuslik viral video. WSI aitab Sind nii tehnilise teostuse kui videoturundusega.

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.