Sisuturundus

Eristu massist

Iga päev luuakse tuhandeid uusi kodulehti, mis muudavad veebis navigeerimise üha keerulisemaks. Internetis välja paistmiseks pead Sa eristuma või olema valmis külastuste eest maksma. Kui makstud külastused ületavad Su eelarve, siis esimene lahendus on taskukohane igaühele.  Tihedas konkurentsis on eristumiseks vaja teha midagi, mida teised ei tee. Sinu võimalus on ehitada oma online reputatsioon sisuturundusele.

Tasuta väärtus igaühele

Sisuturundus seisneb tasuta väärtuse pakkumises. Tegu on reklaamiga, kus agressiivse müügi asemel haritakse inimesi valdkonna teemadel, veenmaks neid oma usaldusväärsuses. Suurem hulk külastajaid tuleb Su kodulehele korduvalt, enne kui nad on valmis Sinuga ühendust võtma. Iga inimene soovib veenduda, et nad on teinud parima valiku ja just Sina suudad seda pakkuda. Professionaalse sisu abil saad luua külastajatele väärtust, mis toob nad lehele korduvalt tagasi. Aja jooksul usaldus Sinu ettevõtte vastu kasvab ja potentsiaalne klient on Sinu.

Tasuta väärtust jagatakse enim blogides, internetikursustel, e-raamatuga või muude turundusmaterjalidega, millega on kõigil huvilistel võimalik tasuta tutvuda. Tasuta väärtuse jagamine näitab, et Sa oled oma valdkonnas pädev ja tead, millest räägid. Seeläbi lood oma ettevõttele hea maine, teenid usalduse ja saad rohkem kliente.

Pole kirjutaja? Pole probleemi!

Kirjutamine võib olla hirmus. Sul ei pruugi olla piisavalt aega, ideid, oskusi või tunned end lihtsalt ebakindlalt. See aga ei kõiguta Su himu saada edukaks. Meie oleme siin, et Sind aidata. Kirjutame Sinu eest sisu, mis lisaks väärtusele lõpptarbija jaoks on ka otsingumootoritele optimeeritud ja aitab parandada kodulehe positsioone Google’is.

Saavuta eksperdi maine professionaalse sisuturundusega! Loome Su kodulehele kvaliteetse sisu, mis eristab Sind konkurentidest.

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.