Õigel ajal õiges kohas

OtsingutulemusedOtsing on kuningas ja sisu on kuninganna — nii räägitakse digitaalturunduse maailmas. Inimesed otsivad internetist kõike. Nad otsivad informatsiooni Sinu valdkonna ja toodete kohta. See on Sinu võimalus tabada klient „teolt“ ja olla kättesaadav õigel ajal õiges kohas. Google’i esileht on kõigile ihaldusväärne positsioon, kuid vaid vähestel on privileeg olla top 10-s esindatud. Auhinnaks on rohkem külastusi ja müüke — kõlab hästi, eks?

Ära pelga konkurente, konkurendid pelgavad Sind

Uustulnukatel ja väikeettevõtetel on raske võistelda suurte tegijatega, eriti globaalsel turul. Neil on, mida Sul ei ole – kontaktivõrgustik. Sellele vaatamata saavad ka väikeettevõtted internetis edukaks. Kui Sa oskad kasutada õigeid tööriistu ja tead,kuidas teha otsinguturundust, on Sul olemas õiged kaardid. Lõpuks on internetis kõik võrdsed.

Internetis esile tulemiseks on 2 võimalust:

Nii SEO kui makstud reklaam teenivad sama eesmärki ja toetavad teineteist. SEO tõstab kodulehe hinnangut, mis aitab otsingumootoris paremaid positsioone saavutada, kasutades selleks naturaalseid vahendeid. Makstud reklaam aitab esile tulla märksõnaga, millega on orgaanilise SEO-ga raske tulemusi saavutada.

Brändingureklaamiks pakub parimaid võimalusi display-reklaam ja remarketing ehk uuesti turundamine. Display-reklaam on kahtlemata õige valik täpseks reklaami suunamiseks ja asjakohase liikluse toomiseks kodulehele.

Teeme Su nähtavaks!

Ka ühemehefirma võib otsingus saavutada suurepärased otsingupositsioonid ja väärikal arvul liiklust, kui kasutada õiget strateegiat ja tõestatud meetodeid. WSI on välja töötanud täiesti uue SEO meetodi – AdaptiveSEO ehk ASEO, mis põhineb pikaajaliste tulemuste saavutamisel tõestatud tehnikate abil. Koos makstud reklaami toega on Su ettevõte otsingus alati nähtav.

Saa otsingus meistriks ja ole internetis nähtav. Too kodulehele külastajad, kes on juba Su ettevõttest  huvitatud.

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.