Paranda oma SEO strateegiat

Iga veebiomanik hoolib oma kodulehe tervisest ja internetis nähtav olemisest. Mida parem nähtavus, seda paremad võimalused saada külastusi ja müüke. Kui Su koduleht ei tule otsingus esile, on Sul probleem – Su äri ei tööta maksimaalse potentsiaaliga ja müük väheneb. SEO audit aitab kindlaks teha, kas Su koduleht töötab efektiivselt ja SEO positsioonid püsivad tipus.

Küsi asjatundjatelt

Kodulehe tervisele on lihtne hinnangut anda. Kui külastatavus on langenud ja koduleht ei too enam müüke ega päringuid, on kodulehe SEO-ga midagi korrast ära. Probleemi tuvastamine on keeruline. SEO on raske ja tehniline, mistõttu „lekete“ avastamine nõuab detektiivitööd ja oskust õigest kohast otsida. Meie oleme siin, et Sind aidata. SEO auditi teostab meie otsinguspetsialist, kes kaardistab SEO strateegia puudused ja annab juhised nende parandamiseks. Audiitor teostab tehnilise analüüsi kodulehe efektiivsusest ja uurib elemente, mis mõjutavad kodulehe positsioone otsingus. Järgmises etapis viiakse muudatused ellu, et tekitatud kahjust võimalikult kiiresti paraneda.

Telli ekspertanalüüs WSI spetsialistidelt ja hoia kodulehe SEO strateegia töökorras.

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.