E-maili turundus

Ära lase võimalust käest

E-mail on asendamatu digitaalturunduse kanal, mille eripäraks on personaalne lähenemine ja kiirus. Kahjuks  ignoreerib väga suur osa ettevõtetest e-maili turunduse võimalusi. Põhjuseid selleks on erinevaid. Osadel on probleeme järjepidevusega, osade e-maili list on aegunud , teised spämmivad või ei saa üldse asjast aru. See on viinud üldise negatiivse kuvandini, kus e-maili turundust seostatakse spämmiga, mis ei ole enam pingutust väärt.

E-maili turundus on väärtuspõhine turundus

Kui mõista e-maili turunduse tegelikku potentsiaali, on tegu efektiivse turunduskanaliga. E-maili turundus, nagu iga teine turunduskanal, on jõudnud uuele tasemele. Kõigi postkastid on kirju täis ja meie aeg väärtuslik. Edukaks e-maili turundamiseks vajad Sa strateegiat, mis eristab Sind teistest.

E-maili reklaam ei ole spämmi saatmine, nagu sageli arvatakse. Tegu ei ole juhusliku tegevusega, kus kampaaniakiri saadetakse 2 korda aastas, kui kellelegi meenub, et neil on olemas e-maili list. E-maili turundus on enamat kui kord nädalas uudiskirja saatmine. Tegu on loapõhise turundusega, mis pakub väärtust ja kvaliteetset sisu. Iga e-mail teenib mingit eesmärki ja on saadetud sooviga viia kliendisuhe järgmisele tasandile. Tegu on personaalse kanaliga, mis aitab kasvatada müüki ja arendada püsikliendisuhteid. Õige strateegia korral on e-maili turundus parim investeering, mida Sa eales teinud oled.

E-maili reklaam on üks parimaid digitaalturunduse kanaleid, arendamaks kliendisuhteid ja kasvatamaks müüki. Pane oma kliendilist enda heaks tööle ja vii suhted uuele tasemele. Meie e-maili lahendused aitavad Sind listi haldamisel, uudiskirja professionaalse kujunduse loomisel, kampaaniate saatmisel ja tulemuste analüüsimisel.

Vii kliendisuhted uuele tasemele professionaalse e-maili turundusega. Alusta oma listi kogumist!

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.