AdaptiveSEO™

Saavuta tähelepanu otsingus

Sooritades päringu otsingumootoris nagu Google, on vastuseks sadu, isegi tuhandeid lehekülgi. Millisetele otsinguvastetele Sa klikid? Neile, mis on esimesel lehel. Statistika näitab, et 90% kasutajatest ei vaata kunagi Google’i esilehest kaugemale. Tähelepanu ja külastuste saamiseks on parim vahend Google’i esilehel olemine. Seda protsessi nimetatakse kodulehe optimeerimiseks ehk SEO-ks.

Kohane või Sind ei ole olemas

Kahjuks ei ole SEO kerge töö. Google’i eesmärk on pakkuda kasutajatele kvaliteetseid otsinguvasteid ja sellepärast muudab Google oma algoritmi üle 500 korra aastas. Uuendustega kaasaskäimiseks on vaja enamat kui iga muudatusega kohanemine, mis tähendaks iga päev uue strateegia loomist. Sa vajad strateegiat, mis on üles ehitatud pikaajalistele tulemustele ega sõltu Google’i pidevatest uuendustest. Selleks ei pea olema võlur, selleks oleme meie!

Edesta konkurente uue taktikaga – AdaptiveSEO™

WSI on loonud uue kontseptsiooni, mis on Google’i uuendustekindel. Me nimetame seda AdaptiveSEO™-ks ehk ASEO-ks. ASEO viitab traditsioonilise otsingumootorile optimeerimise asemel kodulehe nähtavuse parandamisele veebis (web presence optimization). Eesmärk on tagada kauakestvad tulemused, kasutades selleks kvaliteetset sisu ja tarbijate väärtusi.

WSI Adaptive SEO

AdaptiveSEO™ ei seisne märksõnade optimeerimises, vaid aitab tuvastada, kuidas sihtrühm ettevõtet tajub ja kuidas see kuvand kajastub otsingus. AdaptiveSEO™ pöörab korraga tähelepanu väikestele detailidele ja suurele pildile.

Teades Google’i eesmärki ning arengusuundi, on võimalik käia nende arenguga kaasas. Sellele keskendubki AdaptiveSEO™ ehk teisisõnu aitab ASEO Su ettevõtte teha nähtavaks õigel ajal ja õiges kohas!

Erguta oma kodulehe külastatavust, tõsta brändi tuntust ja saa rohkem päringuid, rakendades AdaptiveSEO™ strateegiat. Võta meiega ühendust ja loome Sulle personaalse ASEO plaani!

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.