AdaptiveSEO™ – vii SEO Google’ga samale lainele

Tasuta webinar: „AdaptiveSEO™ – vii SEO Google’ga samale lainele“

webinar-märts-1SEO on alati olnud seotud kohanemisega. Kes suudab kaasa minna Google uuendustega, see ei pea otsingupositsioonide pärast muretsema. Google alustas põhjalikku algoritmi uuendust aastal 2010, eesmärgiga pakkuda kasutajatele parimaid otsingutulemusi.

Tänaseks on selge, et Google ei jäta jonni ja jätkab tööd parema teenuse kvaliteedi suunas. WSI on võtnud kasutusele uue SEO strateegia tuntud kui AdaptiveSEO™ ehk ASEO, mis on suunatud kvaliteetse SEO teenuse pakkumisele muretsemata Google igapäevaste muudatuste pärast.

See kuu kergitame mõistatuseloori ja selgitame, mis on Adaptive SEO ja kuidas teha SEO-d kooskõlas Google tingimustega. Osale WSI webinaril „AdaptiveSEO™ – vii SEO Google’ga samale lainele“ 27. märtsil kl 18:00. Webinari viib läbi WSI digitaalturunduse ekspert Francois Muscat, kes selgitab, kuidas AdaptiveSEO™ erineb traditsioonilises SEO-st. Webinaril käsitletakse 5 meetodit, kuidas luua sisu, mida armastab nii Google kui Su kliendid:

  • Kuidas teha märksõnaotsingut õigesti?
  • Kuidas luua Google Authorship’i paremate otsingupositsioonide saavutamiseks?
  • Kuidas kasutada sotsiaalseid signaale säilitamaks klientide huvi?
  • Mõõtmine, ROI ja kohanemine

Peale webinari saadame kõigile registreerujatele webinari salvestuse ja teemakohase materjali, mis aitab Sul iseseisvalt alustada AdaptiveSEO-ga.

NB! Ära maha webinari aega maha ja märgi webinari aeg kindlasti oma kalendrisse.

Teema: “ Get on the Same Page as Google with AdaptiveSEO™ ” (webinar on inglise keeles)
Kuupäev: Neljapäev, 27. märts 2014
Aeg: 18:00-19:00
Registreerimine: https://attendee.gotowebinar.com/register/3305620492979664898? source=WsiOnline4729

NB! Registreerides palun märkida webinarile kutsujaks konsultandiks (CONSULTANT NAME) “WSI ONLINE“.

Saada sõbrale: Kui Sa tunned, et mõnel Su kolleegil või sõbral oleks antud webinarist kasu, jaga julgelt nendega infot, webinar on kõigile tasuta!

webinar-märts-2

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.