5 sammu tipptasemel e-maili turunduseni

Tasuta webinar: „5 sammu tipptasemel e-maili turunduseni“

ClientWebbanner_SmallSquare200X200_estE-maili turundus muudab trende sama kiiresti kui moetööstus. Turundajad ei suuda jõuda üksmeelele, kas e-mail on surnud, elab või on midagi vahepealset. Sotsiaalmeedia ümber tekkinud elevus ja teised  uued digitaalmeedia tööriistad on pannud turundajad kahtlema, kas e-mail on üldse investeeringut väärt.

Professionaalse digiagentuurina tekitab selline suhtumine mõnikord hämmingut. Kuidas saab e-maili turundust pidada surnud nähtuseks, kui e-maili lugemine on üks populaarsemaid tegevusi internetis. Suure tõenäosusega oled sinagi täna oma e-maile lugenud ja ilmselt isegi rohkem kui korra. E-mail on vägagi elus ja pakub ettevõtetele suurepärast turundusvahendit.

Osale 24. Juulil WSI tasuta webinaril ja õpetame sulle, kuidas teha e-maili turundust, mis ei lõpetaks prügikastis. Teemaks on „5 sammu tipptasemel e-maili turunduseni“ ja webinari viib läbi Ron Gates, kes on maailma ühe juhtivaima e-maili teenusepakkuja Constant Contact ekspert. Rob paljastab sulle olulised saladused, mis aitavad su e-maili turundusel saavutada maailma tasemel kvaliteet. Me lubame, et peale webinari on sul palju uusi ideid, mida koheselt rakendada!

Räägime lähemalt:

  • Kuidas parandada e-mailide kohale jõudmist
  • Kuidas panna rohkem inimesi e-maili avama
  • Kuidas parandada klikimäära
  • Kuidas kasvatada oma e-maili listi (loapõhine turundus)

Peale webinari saadame kõigile registreerunutele webinari salvestuse ja teemakohase materjali, mis aitab Sul iseseisvalt e-maili turundust planeerima hakata.

NB! Ära maga webinari aega maha, märgi see kohe praegu oma kalendrisse!

Teema:5 Steps to World Class Email Marketing” (webinar on inglise keeles)
Kuupäev: neljapäev, 24. Juuli 2014
Aeg:  18.00-19.00
Registreerimine: https://attendee.gotowebinar.com/register/935553912751540737?source=WsiOnline4729

Saada sõbrale: kui Sa tunned, et mõnel Su kolleegil või sõbral oleks antud webinarist kasu, jaga julgelt infot nendega, webinar on kõigile tasuta.

ClientWebbanner_leaderboard728x90_est

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.