Turundusjuhised

Turundusjuhised

WSI turundusjuhised annavad lühiülevaate erinevatest digitaalturunduse kanalitest. Ei mingit pikemat juttu, vaid 5-minutiline checklist, mis aitab Sul konkreetsete tegevustega parandada oma ettevõtte digitaalturunduse strateegiat. Hea materjal neile, kel ei ole aega põhjalikuma materjaliga tutvuda, kuid hoolivad siiski oma kodulehe ja turunduse arengust.

Digitaalturunduse trendid ja TO-DO nimekiri aastaks 2015

Trends And Landscape Of 2015Kahju tõdeda, kuid tuleval aastal nõuab digitaalturunduse strateegia kohandamist uute trendidega. Kui sa loodad, et ka järgmine aasta saad läbi ajada oma vana turundusplaaniga, siis ära imesta kui tulemused ei ole enam sugugi nii head.

Digiturundus areneb kiiresti ja see, mis veel mõni aeg tagasi tõi suurepäraseid tulemusi, võib peagi olla aegunud ja isegi kahjulik sinu ettevõtte uue aasta eesmärkide saavutamisel. Õnneks on WSI teinud checklisti, mis aitab sul kursis olla olulisemate trendidega digimaastikul.

Lae alla PDF

2014 Juhised

Kuidas luua digistrateegia, mis töötab sinu ettevõtte kasuks 24/7?Vajad uut veebi? Rohkem päringuid või müüke?Võta ühendust
© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.