Tasemel mobiiliturundusega oled alati leitav

01.10.2013 / Kristjan-Paul Raude

Tarbijad on liikunud tavaarvutilt mitmele ekraanile nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid. Pole haruldane, kui tarbijad kasutavad erinevaid seadmeid samaaegselt. Ühtlasi on võimalik, et sama tarbija on erinevaid seadmeid kasutades ostutsükli erinevas faasis. Kui su ettevõttel puudub mobiilile optimeerimata koduleht, jääd sa ilma suurest potentsiaalsest kliendirühmast. Nad ei märka sind, või kui märkavadki, siis ei tegutse.

Mobiiliturundusega jõuad tarbijani ostutsükli igas faasis

Olenevalt kasutatavast seadmest tarbijate käitumine varieerub. Tavaarvuti kasutajad võivad olla netis surfajad, kes avastavad maailma. Tahvelarvuti kasutaja võib olla huvitatud konkreetsest tootest ja otsida selle kohta rohkem infot. Mobiilikasutaja võib olla ostutsükli viimases faasis otsides kaupluse asukohta. Sa ei või kunagi täpselt teada. Sinu kohustus on olla kättesaadav, kui tarbijad sind enim vajavad ja pole vahet, mis on nende eesmärgid. Ainult nii võid sa kindel olla, et jõuad tarbijani ostutsükli igas faasis. Seepärast on ka mobiilne kohalolu muutunud nii oluliseks.

Uuskasutuskeskus kodulehtSinu mobiilne olemasolu algab mobiilile optimeeritud kodulehest, olgu see eraldi mobiiliveeb või skaleeruv koduleht. Koduleht üksinda ei suuda imesid teha. Nagu ka tavaline koduleht, vajab mobiilne sait eesmärkide saavutamiseks külastusi. Mobiiliturunduse lahendused nagu SEO, makstud reklaam, qr-koodid, asukohapõhine turundus, äppid jm. aitavad su kodulehel mobiiliseadmetes esile tulla. Professionaalne mobiiliturundus muudab su kodulehe mobiilis  nähtavaks ja toob lehele külastusi.

Hoiame sind ühenduses

WSI mobiiliturunduse lahendused aitavad su ettevõttel mobiilis välja paista. Kasutades erinevaid turundustehnikaid vastavalt ettevõtte vajadusele, loome mobiiliturunduse plaani, mis aitab ettevõttel jõuda sihtrühmani olenemata kasutatavatest seadmetest.

Ole tarbijatega ühenduses ükskõik, mis seadmeid nad kasutavad. Võta meiega ühendust lehe allosas ja loo mobiilistrateegia WSI ekspertide abiga!

Digiturunduse koolitus

Koolitus “Digital Minds” on VÄLJA MÜÜDUD

6 kaasahaaravat ettekannet, 6 spetsialistist esinejat, 72 praktilist nõuannet.

Koolituse kava

©2016 WWW Marketing OÜ

[i]
[i]