Sotsiaalne vastutus: kuidas tõus Kilimanjaro tippu võib aidata lapsi?

Sotsiaalne vastutus: kuidas tõus Kilimanjaro tippu võib aidata lapsi?

Sotsiaalne vastutus: kuidas tõus Kilimanjaro tippu võib aidata lapsi?

27. august 2015, Kristjan-Paul Raude, WSI uudised

Kilimanjaro pole mingi tagasihoidlik mäeke, selle kõrgus on 5895 meetrit ning tegemist on Aafrika kõrgeima tipuga. Ohtudele vaatamata oli grupp inimesi valmis mäe otsa ronima, et tõsta meie kõigi teadlikkust laste vaesusest ja orjastamisest. Sellepärast teemegi täna oma turundusjuttudes väikese pausi, et rääkida asjadest, mis on WSI jaoks lähedane ja tähtis.

KUIDAS TOUS KILIMANJARO TIPPU VOIB AIDATA LAPSI

Oleme juba aastaid toetanud koos World Visioniga rahvusvahelist algatust. Läbi meie heategevusorganisatsiooni Make Child Poverty History (MCPH) oleme koondanud jõud selleks, et kaotada laste vaesus – samm-sammult, üks laps haaval.

Episode 1 of my #Kilimanjaro video series is LIVE! Check it out –> http://t.co/p3MoAvgac5 #kiliclimb4kids #SYSkili pic.twitter.com/TMI4wL35w6

— Arienne Parzei (@seeusoontravel) July 29, 2015

Sotsiaalne vastutustunne ja ülemaailmsetes algatustes kaasalöömine on WSI inimestes sügavalt juurdunud. Kui Dan Monaghan (WSI kaasasutaja) uuest ideest kuulis, haaras ta kohe kinni võimalusest sel viisil probleemi teadvustamisele kaasa aidata. Dan koos World Visioni meeskonnaga, samuti mitu kuulsust, seadsid eesmärgiks vallutada Kilimanjaro ajavahemikus 16.-24. juuni ning koguda sel kombel 150 000 dollarit võitlemiseks laste vaesusega. Blogi avaldamise päevaks on kogutud 143 000$! Sama meeskond pidi sõitma ka Tansaaniasse, et näha World Visioni töö teist poolt.

Dan on his flight to Tanzania with @RCampanelliETC and others for the #kiliclimb4kids. Good luck and safe travels! pic.twitter.com/dtMbHWB5hF

— WSI World (@wsiworld) June 16, 2015

Teekord 5895 meetri kõrgusele vältas üheksa päeva. Retk algas 16. juunil Lemosho vihmametsades ning kulges läbi Shira platoo, Barramco ja Barafu. Retkest osavõtjatel oli kordumatu võimalus imetleda Aafrika suursugust loodust. WSI toetas ronijaid kogu teekonna jooksul ja võimaldas kõigil kaasa elada TwitteriFacebooki ning Instagrami vahendusel.

Retke järel tõdes WSI kaasasutaja ja tegevjuht Mark Dobson, et laste vaesus ja orjastamine on ebainimlikud kuriteod ning kavatseme samm-sammult liikuda selles suunas, et need nähtused maalt kaoksid.

Meie teiste heategevuslike projektidega saad tutvuda siin.

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.