Rahvusvaheline digiagentuur WSI 6 aastat Eestis!

Rahvusvaheline digiagentuur WSI 6 aastat Eestis!

Rahvusvaheline digiagentuur WSI 6 aastat Eestis!

14. aprill 2014, Kristjan-Paul Raude, WSI uudised

WSI Online tähistab oma kuuendat sünnipäeva! Viimase aastaga on palju korda saadetud ning meil on hea meel tõdeda, et WSI on endiselt üks juhtivamatest digiagentuuridest Eestis. Täname kõiki oma kliente, toetajaid ja fänne, kes on andnud meile motivatsiooni, et  panustada pidevalt arendustöödesse ja pakkuda järjepidevalt kvaliteetset teenust ja sisu.

WSI partner Kristjan-Paul Raude on möödunule tagasi vaadates öelnud: “Otsisin kuus aastat tagasi perspektiivikat valdkonda, mis ühendaks minu kire müügi ja turunduse vastu ja samas oleks rahvusvahelise potentsiaaliga. Tagantjärele mõeldes pidime ikka natuke hullud olema, et majanduskriisi ajal alustada uue ettevõttega uuel ja hoomamatul suunal. Täna oleme aga partner Armin Tülliga mõlemad rahul. Ettevõte on igal aastal kasvanud ning tulevikuväljavaated on head. Mõtteid on rohkem, kui jõuab ära teha. Viimase kuue aastaga on turundus väga palju muutunud. Kui siis rääkisime, et turundus kolib suuresti internetti, ei uskunud seda keegi. Täna on see reaalsus.”

WSI 6. sünnipäev

Tasuta e-koolitus

K.P. Raude viis eelmine aasta Eesti ettevõtjate seas läbi turu-uuringu, milles uuris internetiturunduse teadlikkust ja kasutamist. Uuringu tulemusena selgus, et suurimaks probleemiks on vähene teadlikkus erinevate internetiturunduse võtete ja nende mõju kohta. Info kättesaadavus on puudulik ning koolitused väikeettevõtetele liiga kulukad.

Et mitte jätta olukorda juhuse hooleks, haaras WSI härjal sarvist ja otsustas anda oma panuse turu teadlikkuse tõstmisele. Lõime hoolikalt koostatud 7-osalise internetiturunduse e-koolituse, mis on saadaval kõigile huvilistele tasuta ja millega on tänaseks liitunud üle 2700 inimese. Sellist asja ei ole Eesti turul varem nii suures mahus tehtud. Iga osa keskendub ühele internetiturunduse kanalile – kodulehed, makstud reklaam (AdWords), kodulehe optimeerimine, sotsiaalmeedia turundus, e-posti turundus, mobiiliturundus ja analüütika. Kui Sa ei ole veel koolitusega liitunud, siis tee seda nüüd!

WSI raamat

WSI raamatWSI ekspertide poolt on kirjutatud põhjalik digitaalturunduse raamat „Digital Minds: 12 Things Every Business Needs to Know About Digital Marketing“. Raamat annab põhjaliku ülevaate kõigest, mis on digitaalturunduses oluline. Käsitletud on 12 peatükki, millest igaüks keskendub ühele digitaalturunduse teemale. Tegu on digitaalturunduse maailmas olulise väljaandega, mis annab põhjaliku ülevaate turul toimuvast ning aitab kiiresti kurssi viia olulisemate tegevustega, mida ettevõte peaks koheselt rakendama. Kindlasti on tegu kohustusliku lugemisega kõigile, kes soovivad oma ettevõtet edukalt internetis turundada. Otsi raamatut Apollo või Rahva Raamatu kauplustest.

Google Partner, Yahoo! Bing Partner

Eelmine aasta tuli Google välja uue partnerprogrammiga AdWordsi reklaamimüüjatele. Google Partneri staatuse saavutavad ettevõtted, kes täidavad kindlaid tingimusi, mis näitab Google’le, et tegu on usaldusväärse agentuuriga.

Sarnane programm on ka Yahoo! Bing otsingumootoril. Partneritele pakutakse omalt poolt vajalikke tööriistu ja tuge paremaks klienditeeninduseks ja oskusi efektiivsemaks reklaamide haldamiseks. Koolitusprogrammid eeldavad põhjalike testide läbimist ja oma pädevuse tõestamist. WSI on testid läbinud ning omab mõlema programmi partneri staatust.

Suuremad projektid

Möödunud aasta suuremateks projektideks võib kindlasti lugeda Kalev SPA veebilehe arenduse, mis on seni kõige mahukam skaleeruv lahendus WSI portfoolios. Valmis ka põhjalik Juveeli e-pood, mis viis ettevõtte müügi online’i. Tehtud sai palju erineva suunitluse ja mahuga projekte, näiteks peamiselt Skandinaavia turule suunatud EstNori koduleht, MTÜ Uuskasutuskeskuse veeb jne.

Turundusportfell täienes mitme maineka kliendiga – Estonian Air, DPD Eesti, Seesam Insurance jt. Lisaks aitasime Rahva Raamatul lansseerida uut e-poodi, pakkudes oma tuge SEO tehnilise seadistuse kohalt. Aitame Avaekspertidel, Sysprintil ja teistel Eesti ettevõtetel laieneda uutele turgudele Eesti piiri taga.

Klientide tagasiside

Parim tunnustus meile on, kui kliendid on rahul. Kalev SPA veekeskuse müügi- ja turundusdirektor Meeli Eelmaa on öelnud „Uus veeb on klientide poolt väga hästi vastu võetud ja loodame, et edaspidine tegevus toob Kalev Spale rohkesti kliente juurde ning edukas koostöö WSI-ga jätkub pikkadeks aastateks. Kindlasti julgeme seda firmat ka teistele oma koostööpartneritele soovitada.“

Aitäh kõikidele meie eelnevatele, olemasolevatele ja ka tulevastele klientidele. WSI ei tähistaks oma kuuendat sünnipäeva, kui ei oleks teid! Meie visioon Eestis on olla teie ettevõtete strateegiline turunduspartner ja selle nimel teeme me iga päev tööd.

Teksti esialgne autor on Jaanika Kivilo.

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.