Põhjalik veebianalüütika aitab mõistatused lahendada

25.04.2013 / Kristjan-Paul Raude

Soovid oma ettevõtte kodulehte paremaks muuta, kuid ei tea, kust alustada? Lahendus on veebianalüütika. Digitaalturunduse unikaalne omadus on mõõdetavus – kõike saab ja peakski mõõtma. Edukad turundajad ei tee otsuseid kõhutunde järgi, nende otsused on ratsionaalsed ja põhinevad andmetel. Turundajad peaks endale tunnistama, et iga kampaania ja koduleht vajab optimeerimist. Parimate tulemuste saavutamiseks pead Sa teadma, kus sinu kodulehe “luukered” pesitsevad.

Ära ehita oma äri kõhutunde põhjal

Kodulehe analüütika lubab sul jälgida külastajate teekonda lehel alates esimesest külastusest kuni konversiooni sooritamiseni, ja analüüsida, millised lehed või tegevused toovad enim oste või päringuid. Veebianalüütika on kodulehe köögipool, mis toob välja kodulehe nõrkused. Analüütika puudumine on võrreldav pimeduses kobamisega, kus otsuseid tehakse kõhutunde põhjal. Teinekord võib töötada, kuid kindlasti ei ole tegu jätkusuutiku meetodiga.

Regulaarne kodulehe analüütika jälgimine annab sulle sisendi, kuidas arendada ettevõtte strateegiat. Andmepõhised otsused on usaldusväärsed ja aitavad arendada kodulehe funktsionaalsust, saada rohkem külastajaid, parandada konversiooni ja edestada konkurente. Analüütika näitab, millised turunduskanalid töötavad paremini ja kuhu investeerida rohkem raha.

Analüüsitud tulemused aitavad mõõta investeeringu tasuvust ja muuta turunduskampaania efektiivsemaks. Statistika näitab, millised lahendused töötavad paremini uute klientide võitmiseks ja eesmärkide saavutamiseks.

Põhjalik veebianalüütika

VeebianalüütikaWSI pakub su ettevõttele põhjalikku kodulehe analüüsi, mis toob välja kodulehe tegeliku jõudluse, nähtavuse otsingumootorites, märksõnanalüüsi ja võrdluse konkurentidega. Me oleme sinu partner igapäevases veebianalüütikas, aidates jälgida veebi igapäevast toimimist ja konkurentide tegevust. Kodulehe põhjalik analüüs annab sulle täieliku info kodulehe efektiivsusest ja näitab, millistesse tegevustesse tasub investeerida, millistesse mitte.

Muuda digitaalne turundus läbimõeldud ja planeeritud tegevuseks. Meie eksperdid aitavad analüütikaga parandada sinu ettevõtte äritulemusi. Võta meiega ühendust lehe allosas!

Digiturunduse koolitus

Koolitus “Digital Minds” on VÄLJA MÜÜDUD

6 kaasahaaravat ettekannet, 6 spetsialistist esinejat, 72 praktilist nõuannet.

Koolituse kava

©2016 WWW Marketing OÜ

[i]
[i]