Pakume tööd Copywriterile

Pakume tööd Copywriterile

Pakume tööd Copywriterile

13. juuli 2015, Kristjan-Paul Raude, WSI uudised

Seoses agentuuri kasvuga, otsime oma ambitsioonikasse meeskonda uut tegijat – “Copywriter / Hübriidturundaja”. Kui erinevate tekstide väljamõtlemine ja koostamine on sinu kirg ning otsid uut väljakutset, siis loe edasi. Me kutsume su välja!

Copywriter / Hübriidturundaja

Meie tulevasel kolleegil on lausa und häiriv huvi digimaailma vastu! Sul on vähemalt 2 aastat tekstide kirjutamise kogemust, oled ambitsioonikas ning kvaliteetsele tööle orienteeritud.

Valdkonna kõrgharidus tuleb kasuks. Kui seda ei ole, siis soovime näha portfooliot. Me usume, et tegijaks saadakse läbi praktika, mitte läbi teooria.

Otsime copywriterit

Mis veel? Sa räägid ja kirjutad vabalt eesti ja inglise keeles. Kuna iga tekst kirjutatakse kindla eesmärgiga, siis tuleb aru saada ka nende tulemuslikkusest. Eeldame, et oskad hästi analüüsida mis toimib ja mis mitte. Kindlasti sa ei vaja käehoidmist ning oled motiveeritud planeerima oma tööd ise. Oluline, et see saaks hästi tehtud!

Kuna digiturundus areneb meeletu kiirusega, siis kasuks tuleb kiire õppimis-ja kohanemisvõime. Pead olema valmis, et iga päev tuleb midagi uut õppida.

Perspektiiv on kindlasti olemas. Me ei otsi lihtsalt kohatäidet, vaid head kolleegi, kes on võimeline pidevalt arenema ja ennast täiendama. Mõtteid on palju, mida tulevikus koos ära teha.

Sinu igapäeva töö on erinevate tekstide kirjutamine (blogi, uudiskiri, sotsiaalmeedia, vahelehe sisutekstid, maandumislehe tekstid jne) ja tekstide toimetamine. Vahetevahe tuleb ka kliendiprojekte juhtida ja tõlkida (eesti-inglise-eesti). Lihtsalt öeldes - hakkad eest vedama meie agentuuri tekstilist väljendusoskust.

Mida pakume?

Ootame sind liituma valdkonna tippmeeskonnaga, ambitsioonist ja tahtmisest midagi ära teha meil puudu ei jää!

Meiega liitunud Eesti esimene hübriidturundaja Maarja: “WSIs töötavad ilusad, targad ja osavad inimesed! Lisaks ka väga abivalmid ja ambitsioonidel pole piire.”

Pane ennast proovile, kirjutades lihtsamaid ja keerukamaid tekste ning olla oma töö peremees. Laseme sul otsustada ja ka selle eest vastutada.

Erialaseid koolitusi on palju, isegi liiga palju. Tublidele on karjääri võimalus kiirelt arenevas agentuuris alati olemas. Vahelduseks tihedale tööajale korraldame ühisüritusi ja käime koos reisimas. Kõigele lisaks on meil loomulikult mõnus kontor Tallinna kesklinnas.

Kutsume sind välja – koosta CV ja motivatsioonikiri ning saada see meile SIIT. See võib olla sinu parim võimalus ja ennem ei tea kui ei proovi! Konfidentsiaalsus tagatud.

Kui aga tead kedagi, kellele see võiks huvi pakkuda, siis saada talle SEE link.

Soovin kandideerida

Agentuurist

WSI Online on kiirelt kasvav ja arenev rahvusvaheline digiagentuur, mis esindatud enam kui 80 riigis. Oleme loonud tulutoovaid veebi-ja turunduslahendusi aastast 1995.

Turundus on muutunud, jäädavalt. Enam ei kehti vanad reeglid ja uued on veel kirjutamata. Oleme sel keerulisel ajal ambitsioonikate ettevõtete kindel turunduspartner. 20a kogemuste baasil loome töötavaid digiturunduse terviklahendusi.

wsi meeskond 2015

Meie edu aluseks on suurepärane meeskond, kes igapäevaselt aitab ettevõtetel leida kaasaegsemaid ja tasuvamaid turunduslahendusi. Tänu klientidele ja meeskonnale oleme koju toonud mainekaid rahvusvahelisi auhindasid. Usume, et ühiskonnale tuleb ka tagasi anda. Sellepärast toetamegi erinevaid heategevusprojekte.

Missioon: “Aitame ambitsioonikatel B2B ja B2C ettevõtetel suurendada kodulehe külastuste, päringute ja müükide arvu ning parandada turunduse tasuvust.”

Meiega hiljuti liitunud Maarja: “Ma soovitan kindlasti kandideerida inimestel, kes tahavad igapäevaselt olla seotud turundustegevustega ja peavad iseenesestmõistetavaks, et tänapäeval ei saa ilma digita kohe teps mitte hakkama ja veel vähem tulevikus.  See on osa meie elust!”

Soovin kandideerida

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.