Otsime Eesti kolmandat hübriidturundajat

Otsime Eesti kolmandat hübriidturundajat

Otsime Eesti kolmandat hübriidturundajat

02. november 2015, Kristjan-Paul Raude, Inbound, WSI uudised

Selle aasta kevadel otsisime oma meeskonda Eesti esimest hübriidturundajat. Mõni kuu hiljem järgmist. Hea meel tõdeda, et mõlemad neist ka leidsime. Kuna agentuur kasvab kiiresti, siis vajame koheselt uut liiget oma ambitsioonikasse meeskonda. Täpsemalt „Hübriidturundaja / Account Manager” ametikohale.

Miks ikkagi hübriidturundaja

Sellepärast, et teistmoodi enam ei saa. Tänapäeva hea turundaja (ja eriti digiturundaja) peab oskama rohkem kui ühte asja. Ta peab aru saama, kuidas üksikud tegevused moodustavad terviku. Usume, et ainult nii saame pakkuda oma headele klientidele parimat digiturunduse teenust.

Hübriidturundaja Töökuulutus

Hübriidturundaja isikus peab olema esindatud nii loovus (sisuloome, visuaalsus, sotsiaalmeedia, e-posti turundus jne) kui ka analüüsivõime (tulemuste analüüs, hea projekti juhtimine). Illusioone me endale ei loo ja teame, et selliste oskustega kandidaate on väga vähe, nagu ka ükssarvi. Seega hindame eelkõige isikuomadusi ja turundusalast kogemust. Ülejäänud õpetame selgeks.

Keda ootame kandideerima

Meie tulevasel hübriidturundajal on lausa und häiriv huvi digimaailma vastu! Sa oled vähemalt 2 aastat turundusvaldkonnas tegutsenud, oled ambitsioonikas ning tulemusele orienteeritud. Suudad hakkama saada pidevalt muutuvas digivaldkonnas.
Väljendad ennast hästi nii suuliselt kui ka kirjalikult ja lausa ootad, et saaks koos meeskonnaga põnevaid turunduslahendusi välja mõelda ning neid ellu viia. Sa tunned ennast enesekindlalt kodulehtede haldamises ja turundustulemuste analüüsis. Sa ei vaja käehoidmist ning oled motiveeritud oma tööd ise planeerima. Eesti keel on väga heal, inglise keel heal tasemel. Muud keeled tulevad muidugi kasuks.
Sinu missiooniks on igapäevaselt arendada ja juhtida oma kliendiportfelli. Klientide edu tähendab meie edu, seega professionaalne kliendisuhtlus ja mõõdetavad tulemused on elementaarsed.

Mida pakume

Kui sul on kogemused, ambitsioon ja soov ümber defineerida turundusteooria, siis ootame sind väga-väga oma ambitsioonikasse meeskonda.

Pane ennast proovile konsulteerides lihtsamaid ja keerulisemaid projekte ning olles oma töö peremees. Laseme sul otsustada ja vastutada. Kui sinu soov on teha karjääri, siis see on võimalik. Me ei otsi lihtsalt kohatäidet, otsime tuleviku tegijaid. Õige kandidaadiga saame ka palgas kokkuleppele.
Vahelduseks tihedale töönädalale korraldame ühisüritusi, käime reisimas ning harime ennast põnevate koolitustega. Kõigele lisaks on meil loomulikult mõnus kontor Tallinna kesklinnas. 

Meie esimene hübriidturundaja Maarja: „Hübriidturundaja isikus peitub nii loov ideede generaator kui ka tehniliste oskustega spetsialist, kes oskab oma mõtted koheselt ka praktikasse panna. Turundajana on võimalus nautida mõnusaid krõbedaid väljakutseid ja kliendile sünnib sellest lisaväärtus rohkemate võimaluste näol ning seeläbi loomulikult – kasu(m)!”

Ootame sind meie meeskonnaga liituma esimesel võimalusel. Konfidentsiaalsus garanteeritud. Saada motivatsioonikiri koos CV-ga siit. See võib olla sinu elu parim võimalus!

Soovin kandideerida

PS. Ära unusta head uudist jagada ka oma sõpradega.

Agentuurist

WSI Online on kiirelt kasvav ja arenev rahvusvaheline digiagentuur, mis esindatud enam kui 80 riigis. Oleme loonud tulutoovaid veebi- ja turunduslahendusi aastast 1995.
Turundus on muutunud, jäädavalt. Enam ei kehti vanad reeglid ja uued on veel kirjutamata. Oleme sel keerulisel ajal ambitsioonikate ettevõtete kindel turunduspartner. 20. a kogemuste baasil loome töötavaid digiturunduse terviklahendusi.

WSI Online meeskond koosolekul 2015

Meie edu aluseks on suurepärane meeskond, kes igapäevaselt aitab ettevõtetel leida kaasaegsemaid ja tasuvamaid turunduslahendusi. Tänu klientidele ja meeskonnale oleme koju toonud mainekaid rahvusvahelisi auhindasid. Usume, et ühiskonnale tuleb ka tagasi anda. Sellepärast toetamegi erinevaid heategevusprojekte.
Missioon: „Aitame ambitsioonikatel B2B ja B2C ettevõtetel suurendada kodulehe külastuste, päringute ja müükide arvu ning parandada turunduse tasuvust.”

Meiega hiljuti liitunud Tuuli: “Kui soovid õppida, areneda ja digiturunduse spetsialistiks saada ning oled samal ajal valmis pühenduma ja selle nimel vaeva nägema, on see töökoht Sinu jaoks. Meie kasutatavad digilahendused ja meetodid on kaasaegsed ning enamikest Eesti turundusagentuuridest mitme sammu võrra ees. Laia kliendibaasi tõttu on töö mitmekülgne ja teadmised erinevatest valdkondadest garanteeritud. Lõpetuseks tore meeskond – tähistame koos üksteise võite ja toetame, kui keegi abi vajab.”

Soovin kandideerida

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.