Otsime Digimeedia spetsialisti

Otsime Digimeedia spetsialisti

Otsime Digimeedia spetsialisti

14. detsember 2015, Armin Tüll, Makstud meedia - PPC, WSI uudised

Eduka digiagentuuri lahutamatu osa on digimeedia. Kuna kasvame meedia planeerimise ja manageerimise vallas kiiresti, siis vajame oma ambitsioonikasse meeskonda uut liiget. Täpsemalt „Digimeedia spetsialist / Account Manager” ametikohale.

Kes on digimeedia spetsialist

Digimeedia spetsialist on meedia planeerija uus tase. Tänapäeva digimeediat planeerides pole enam olulised vaid head kontaktid ja kokkulepped meedia pindade omanikega, vaid ka meedia sisuline manageerimine ning juhtimine. Otsuseid ja muudatusi kampaanias tuleb teha kiiremini kui kunagi varem. Teadmiseid on vaja oluliselt rohkem.

Digimeedia spetsialist töökuulutus

Digimeedia spetsialisti isikus peab olema esindatud nii hea spetsialist (Google AdWords, Facebook Ads, Google Analytics, reklaamivõrgustikud, maandumislehed, A/B testimine jms) kui ka projektijuht (tulemuste analüüs, suhtlus klientidega). Võrdväärselt turundusalaste kogemustega hindame kõrgelt ka isikuomadusi. Pidev areng tagab edu.

Keda ootame kandideerima

Meie tulevane digimeedia spetsialist on digimeedia fänn! Sul on vähemalt aastane valdkonna kogemus. Oled seadistanud Google AdWords kampaaniaid ning teinud reklaami Facebookis. Sulle meeldib töötada välja makstud meedia plaane, neid manageerida ja analüüsida. Sa tunned põlevat huvi uute meedialahenduste vastu – loed erialaseid blogisid ja katsetad uusi tööriistu. Sa oled ambitsioonikas ning tulemustele orienteeritud.

Sa ei vaja käehoidmist ning oled motiveeritud oma tööd ise planeerima. Väljendad ennast hästi nii suuliselt kui ka kirjalikult. Eesti ja inglise keel on väga heal tasemel. Muud keeled tulevad muidugi kasuks.

Ning päeva lõpuks on iga Sinu tehtud reklaamikampaania edukus Sinu personaalne südameasi. Tähtsad pole reklaami näitamised ega klikid, vaid konversioon!

Mida pakume

Kui Sul on kogemused ning ambitsioon digimeedia maailmas midagi suurt korda saata, siis ootame Sind oma profesionaalsesse meeskonda.

Pane ennast proovile juhtides lihtsamaid ja keerulisemaid digimeedia kampaaniaid ning olles oma töö peremees. Laseme Sul otsustada ja vastutada. Kui Sinu soov on teha karjääri, siis see on võimalik. Me ei otsi lihtsalt kohatäidet, otsime tuleviku tegijaid. Õige kandidaadiga saame ka palgas kokkuleppele.

Vahelduseks tihedale töönädalale korraldame ühisüritusi, käime reisimas ning harime ennast põnevate koolitustega. Kõigele lisaks on meil loomulikult mõnus kontor Tallinna kesklinnas.

Ootame Sind meie meeskonnaga liituma esimesel võimalusel. Konfidentsiaalsus garanteeritud. Saada motivatsioonikiri koos CV-ga siit. See võib olla Sinu elu parim võimalus!

Soovin kandideerida

PS. Ära unusta head uudist jagada ka oma sõpradega.

Agentuurist

WSI Online on kiirelt kasvav ja arenev rahvusvaheline digiagentuur, mis esindatud enam kui 80 riigis. Oleme loonud tulutoovaid veebi- ja turunduslahendusi aastast 1995.
Turundus on muutunud, jäädavalt. Enam ei kehti vanad reeglid ja uued on veel kirjutamata. Oleme sel keerulisel ajal ambitsioonikate ettevõtete kindel turunduspartner. 20. a kogemuste baasil loome töötavaid digiturunduse terviklahendusi.

WSI Online meeskond koosolekul 2015

 

Meie edu aluseks on suurepärane meeskond, kes igapäevaselt aitab ettevõtetel leida kaasaegsemaid ja tasuvamaid turunduslahendusi. Tänu klientidele ja meeskonnale oleme koju toonud mainekaid rahvusvahelisi auhindasid. Usume, et ühiskonnale tuleb ka tagasi anda. Sellepärast toetamegi erinevaid heategevusprojekte.
Missioon: „Aitame ambitsioonikatel B2B ja B2C ettevõtetel suurendada kodulehe külastuste, päringute ja müükide arvu ning parandada turunduse tasuvust.”

Meiega hiljuti liitunud Tuuli: “Kui soovid õppida, areneda ja digiturunduse spetsialistiks saada ning oled samal ajal valmis pühenduma ja selle nimel vaeva nägema, on see töökoht Sinu jaoks. Meie kasutatavad digilahendused ja meetodid on kaasaegsed ning enamikest Eesti turundusagentuuridest mitme sammu võrra ees. Laia kliendibaasi tõttu on töö mitmekülgne ja teadmised erinevatest valdkondadest garanteeritud. Lõpetuseks tore meeskond – tähistame koos üksteise võite ja toetame, kui keegi abi vajab.”

Soovin kandideerida

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.