10 väärt ideed saamaks rohkem fänne enda Facebooki lehele!

10 väärt ideed saamaks rohkem fänne enda Facebooki lehele!

10 väärt ideed saamaks rohkem fänne enda Facebooki lehele!

23. august 2011, Egert Tüll, Sotsiaalmeedia

Sul on oma ettevõtte fännileht Facebookis? Kuidas fännidega lood? Kas uusi fänne tuleb juurde väga vaevaliselt? Annan sulle 10 super ideed, kuidas saada fänne Facebookis.

 1. Lisa Facebooki ikoon oma kodulehele
  Inimesed kes külastavad igapäevaselt sinu veebilehte, võibolla ei teagi, et sinu firma on ka Facebookis. Lisa enda kodulehele nähtavasse kohta Facebooki ikoon.
 2. Lisa Facebooki ikoon oma e-maili signatuuri alla
  Saadad kindlasti igapäev klientidele mitmeid e-maile, lisa Facebooki logo ka enda e-maili signatuuri alla.
 3. Saada oma kliendibaasile e-mail
  Kui sul on enda kliendibaas, siis saada kindlasti neile e-mail, et sinu ettevõtte on olemas ka Facebookis
 4. Lisa Facbooki märge visiitkaardile, brošüüridele jne
  Facebooki märget saab lisada mistahes paberkandjale, olgu sellesks siis visiitkaart, tooteid tutvustav brošüür või midagi muud.
 5. Kasuta Facebook Like Box-i
  Lisaks tavalisele Facebooki ikoonile, lisa ka kodulehele Facebook Like Box. See toob kodulehele veidi elu sisse ja annab kiiresti sinu ettevõtte tegemistest Facebookis.
 6. Kasuta Facebook reklaami
  Analoogiselt Google AdWordsile saab ka Facebookis teha makstud klikipõhist reklaami. Lisaks saab reklaamteksti kõrvale lisada pildi ja reklaami saab suunata sihtgrupi põhiselt (sugu, vanus, huvialad, asukoht, rahvus jne)
 7. Postita põnevaid, lõbusaid ja ägedaid asju
  Kellele meeldivad igavad uudised? Mitte kellelegi! Postita põnevaid, ägedaid ja naljakaid uudiseid. Samuti korralda konkursse.
 8. Las inimesed laevad ülesse endast foto ja tag-ivad ennast seal. Saavad võita midagi
  Kui lased inimestel endast foto sinu fännilehel ülesse laadida ning seal end ära “tag’ida” siis näevad seda tema sõbrad. Ja siis näevad seda sõbra sõbarad ja siis veel nende sõbrad
 9. Kasuta @ märki
  Selline võimalus toimub vaid siis, kui sinu fännilehe fännid on ka sinu isiklikud sõbrad. Kui kirjutad midagi seinale ja kasutad enne inimese nime kirjutamise @ märki, siis automaatelt tekkib tema nimi lingina teksti sisse. Samuti saab vastav isik sellest ka kohe teada.Olenevalt inimese oma isikliku profiili ära seadistamisest, siis võib tekkida võimalus, et seda postitust näevad ka kõik tema sõbrad.
 10. Kasuta maandumislehte. Võid midagi ära anda
  Kasuta nö maandumislehte. Kui tavaliselt on kõigil fännilehtede avaleheks “sein”, siis see on igav ja võimalik, et ei kutsu inimesi sellega liituma. Disain endale korralik avaleht, kus kutsid inimesi fännilehega liituma ja võid kõigile, kes liituvad, nö midagi tasuta ära anda. Olgu selleks siis teemakohane nõuanne või mingi soodustus.

Nagu näed, on palju erinevaid võimalusi fännide arvu suurendamiseks. Kui sa tahad saada rohekm fänne Facebookis, siis kasuta kõiki neid võimalusi. Vaata kindlasti sama teema kohta käivat lahedat videot, kus saad hariva ja lõbusa selgituse asjadele:

 

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.