Kuidas optimeerida kodulehte – mis asi on SEO?

Kuidas optimeerida kodulehte – mis asi on SEO?

Kuidas optimeerida kodulehte – mis asi on SEO?

22. märts 2010, Egert Tüll, SEO

seoTänapäeval ei piisa pelgalt ilusast kodulehest – kui tahad olla internetis edukas ja kliente võita, pead suutma oma kodulehele piisavalt hulgal sihtgrupi kliente suunama. Üheks kõige olulisemaks meetodiks täna on kodulehe optimeerimine otsingumootorile (SEO – Search Engine Optimization) ehk ennast Google või NETI otsingumootoris esilehele toomine.

Mis on kodulehe optimeerimine?

Kodulehe optimeerimine ehk SEO (Search Engine Optimization) on veebikeskkonna kujunduse, sisu ja koodi kohandamine otsingumootorite jaoks olulistele teguritele.

Kuidas optimeerida kodulehte?

Mõned olulised tegurid, millest kodulehe positsioon otsingutulemustes sõltub:

  • Kodulehe värske sisu ja uuendused (blogid, uudised, foorumid, artiklid, vahelehed)
  • Märksõnade kasutus tekstis (2-5% teksti mahust)
  • Märksõnade kasutus Meta andmetes (pealkiri, kirjeldus, märksõnad jne)
  • Kvaliteetsed lingid teistelt lehekülgedelt (mida suurema PageRank-iga, seda parem)
  • Kodulehe sisene linkimine (lingid teistele vahelehtedele)

Olulisi faktoried on veel palju, mille järgides oma veebilehe nähtavust  tõsta. Täpsema  info saamiseks kuidas optimeerida kodulehte ja kuidas olla internetis nähtav tule võta osa WSI seminarist, mis toimub „City Hotel Portuses“  31.03 ja mille peateemaks „Kuidas konkurente Googles edestada?

Seal kuuleb mitmeid häid nõuandeid ja saab teada mida peab just hetkel Google tähtsaks ja mille järgi kuvatakse otsingumootoris tulemusi. Google muutab oma algoritmi aastas üle 350 korra. Mis teeb rohkem kui  1 kord päevas. Tule kuula kõige uutematest suunadest internetiturunduses ja  saad vastuse oma küsimusele  Kuidas optimeerida kodulehte?

Registreeri seminarile SIIT

WSI internetiturunduse eksperdid oskavad Sind kodulehekülje optimeerimisel aidata, et ka Sinu ettevõtte veebikeskkond oleks Internetis külastajatele kergesti ligipääsetav. Kontakteeru WSI-ga siin.

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.