Hinnatud digiturunduse käsiraamat septembris 9.99 €

Hinnatud digiturunduse käsiraamat septembris 9.99 €

Hinnatud digiturunduse käsiraamat septembris 9.99 €

13. september 2016, Tuuli Vahtra, Strateegia, WSI uudised

WSI turunduse raamat 2016

Kas oled jõudnud juba soetada endale digiturunduse käsiraamatu „Digital Minds”? Kui veel mitte, siis teadmiste kuul on selleks eriti hea aeg, sest teose soodushind on Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes vaid 9.99 €.

WSI raamatu „Digital Minds” uus ja täiustatud versioon toob lugejani kõik olulisemad digiturunduse teadmised, mis aitavad tõsta ettevõtte käivet, müüki ja kliendirahulolu. 251-leheküljelises käsiraamatus on 12 peatükki, mille autoriteks on WSI rahvusvahelised digiturunduse spetsialistid. Teosest leiad nõuandeid (digi)konkurentide analüüsimiseks, tulutoova veebilehe loomiseks, sisuturunduse tegemiseks, sotsiaalmeedias fännibaasi kasvatamiseks jpm.

Digiturunduse käsiraamatu on soetanud juba sajad Eesti ettevõtete omanikud, juhid, turundusspetsialistid ja muidu turundushuvilised. Tagasiside on olnud väga positiivne ja usume, et teoses käsitletud teemadega tutvumine tuleb kasuks igaühele, kes digikanalites turundamise ja müügiga kokku puutub.

Lugejate tagasiside

Digital Minds”on kergelt loetav ja mõnusalt kaasahaarav, mis paneb nii-öelda filmi silme ees jooksma. Lugedes tekkis äratundmisrõõm ja seosed olid kiired tekkima. Teemadele lähenetakse punkt-punkti haaval ning saab kasutada enda tegevuste elluviimisel. Piisab ainult näpuga järge ajada ja rakendada. Meeldis lähenemine, et ei räägita ainult teooriast, vaid keskendutakse ka praktikale ja tuuakse palju konkreetseid punkte välja.” 

Lauri Vilt, Tallinna Lauluväljaku turundusjuht

„Raamatu pealkiri räägib enda eest – lihtsas keeles ja kompaktselt kirja pandud tarvilik ning praktiline teejuhis, millised võimalused peituvad digiturunduse arsenalis, millised on digiturunduse üksikkomponentide omavahelised seosed ning kuidas neid läbimõeldult ellu rakendada. Suurepärane soovituslik lugemine igaühele enne digiagentuuriga koostöö alustamist.” 

Triine Casdagli, Elisa ärikliendiüksuse turundusjuht

Digital Minds raamat soodushinnaga

Kuidas raamatut tellida?

Raamatu „Digital Minds  12 asja, mida iga ettevõte peab teadma (digi)turundusest” saad soetada:

Soovid rohkem informatsiooni? Loe lugejate tagasisidet ja vaata sisukorda siit: sisukord ja arvustused.

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.