Google Plus vs. Facebook – 1:0

Google Plus vs. Facebook – 1:0

Google Plus vs. Facebook – 1:0

05. august 2011, Kristjan-Paul Raude, Sotsiaalmeedia

google plus vs facebookGoogle kontod on juba seotud paljude heade lahendustega internetis nagu Gmail, Google Docs, Analytics, Adwords, Youtube ja paljud teised.

Tänaseks on Google välja tulnud uue sotsiaalmeedia keskkonnaga Google Plus, mille start on olnud ülimalt edukas! Google Plus ja SEO on ja saab olema kindlasti tihedalt seotud.

Google Plus on tänaseks saavutanud juba üle 25 miljoni unikaalse kasutaja piiri. Gallupifirma comScore´i andmetel ületas Google Plus  25 miljoni kasutaja piiri 24 juulil, ehk natuke vähem kui kuu ajaga. Arvestades fakti, et hetkel saab ainult liituda läbi personaalsete kutsete, on see ülimalt suur kordaminek Google-le.

Iga päev liitub uue sotsiaalmeedia kanaliga keskeltläbi miljon kasutajat ja see arv suureneb igapäevaselt. Arvatavasti võib arv  kahekordistuda päeval, kui sellega saavad liituda kõik soovijad ja teenus muutub avalikuks. Loodame, et Google sellega liiga kaua ei viivitaJ

Google Plus

Võrreldes teiste suuremate sotsiaalmeedia kanalitega nagu Facebook, MySpace, Twitter jne on Google Plus teinud midagi enneolematut.

Kuu ajaga on saavutatud 25 miljonit liitujat!

Vaadates, kui kaua läks aega teistel saavutamaks 25 miljonit liitujat, on Google+ juba teinud ajalugu.

  • Facebook umbes 37 kuud
  • MySpace umbes 30 kuud
  • Twitter umbes 22 kuud
Google Plus

Enim kasutajaid on:

Andmed esimese kolme nädala kohta.

Hetkel on enim kasutajaid USA´s 6,44 miljonit, Indias 3,62 . Neile järgnevad Saksamaa, Brasiilia, Prantsusmaa ja Taivanil asuv Hiina vabariik

Jääme ootama mis toob tulevik ja kuhu oleme jõudnud 3 kuu pärast.

Kes soovib Google Plus kutset, siis loosime kõigi WSI Facebooki fännide vahel välja 10 kutset, selleks pange vastava postituse alla kommentaar „ soovin kutset „.

Allikas: Delfi Forte

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.