Choco – kas nagu šhokolaad?

Choco – kas nagu šhokolaad?

Choco – kas nagu šhokolaad?

30. märts 2012, Kristjan-Paul Raude, Mobiiliturundus

Eesti turule on jõudnud tänu Ajujahile uus nutitelefoni rakendus soodsate pakkumistega nimega Choco, mida võib täitsa vabalt kutsuda ka šhokolaadiks, sest nii mõnelegi on seal nii palju magusaid pakkumisi. Järgenevalt vaatamegi, mida Choco endast kujutab ja mis kasu me sellest saame.

Choco logoChoco on nutitelefonide rakendus, hetkel küll ainult saadav androididele kuid peagi lubati ka ios appi, mis võimaldab soodsamalt shopata ja sõpradele teada anda kus on ägedaid tooteid veelgi ägedamate hindadega.

Asi toimib lihtsalt: lähete Choco lehele, laete alla oma nutitelefonile sobiva appi ning seejärelt regate oma konto läbi Facebooki. Seejärel valite omale sobiva kaupluse kuhu shoppama minna, mida hetkel on kuskil kolmveerand saja ringis, nende seas ka ABC King, Shu, Jack & Jones, Photopoint, Elisa ja Expressions.

Punkte saate koguda Choco’s erinevate tegevuste eest:

  • check-in’i tegemine poes
  • toote triipkoodi skännimine
  • kommentaari lisamine
  • pildi tegemine
  • tootele hinna lisamine
  • jagamine Facebookis
  • jagamine Foursquare’s
ChocoKõiki neid tegevusi tuleb teha poes, kust soovite soodustust saada, teistes poodides tehtud tegevused ei lähe arvesse.

Oma Choco rakenduse saate allalaadida selle QR koodi abil või külastage nende veebisaiti: www.choco.ee

Rakenduse loojate arvates on rakendus suunatud nõrgemasoo esindajatele, samas arvab ta, et rakendust hakkavad kasutama ka mehed kes igapäevaselt aktiivsemalt kasutavad nutitelefone.

Loodame, et tulevikus tuleb veel sarnaseid põnevaid algatusi Eesti arendajatelt!

Edu shoppingutel!

Vaata kõiki postitusi

© 2016 Kõik õigused kaitstud. Oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.